fbpx

Розлучена Валевська закрутила новий роман з “патріотом”

Головна Сторінка » Розлучена Валевська закрутила новий роман з “патріотом”

Українська співачка 41-річна Наталія Валевська вступила у нові стосунки.

Обранець артистки не знає про її зіркове минуле. Цим вона поділилася у програмі “ЖВЛ”

“Тепер я щаслива. У мене є пара. Він патріот. Він зараз тут, робить свій внесок у перемогу. Він навіть не знайомий з моєю творчістю. Він просто завжди бачить, як на мене, реагують люди”, сказала Валевська.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Процес неприємний” Білозір вперше прокоментувала розлучення з чоловіком

Зірка зізналася, що з одруженням вона не поспішає.

“Я можу собі придбати каблучку, будь-яку сукню мені пошиють. Не в цьому справа. Річ у тім, щоб тут і зараз. А штамп у паспорті це таки більше юридична тема. У нас інші стосунки, але якщо ми захочемо прийдемо до цього”, зазначила Валевська.

Співачка розповіла, що її ексчоловік, бізнесмен Володимир Приглад нині “боронить кордони України”.

“Я й надалі буду підтримувати стосунки з ексчоловіком. Ніколи не треба забувати те добре, що зробили разом. Партнер обирає партнера в певний проміжок часу не просто так. Це було кохання, це була взаємна підтримка, взаємоповага. Так сталося”, додала вона.

Наталія Валевська оголосила про розлучення з Володимиром Пригладом у червні торік. Пара була разом 20 років, 18 з яких у шлюбі.

Валевська зазначила, що вони з колишнім спілкуються та підтримують одне одного. Більше подробиць виконавиця не дала. У листопаді Валевська натякнула на роман із зірковим хореографом.

Generated by Feedzy