Розміщення “ядерки” в Білорусі: міноборони США відреагувало на заяву Путіна 

Головна Сторінка » Розміщення “ядерки” в Білорусі: міноборони США відреагувало на заяву Путіна 

Міністерство оборони Сполучених Штатів Америки не бачить жодних ознак, які б вказували на те, що Росія готується застосувати ядерну зброю.

Так у Пентагоні оцінили заяви президента РФ Володимира Путіна про те, що Москва і Мінськ домовилися розмістити тактичну ядерну зброю на території Білорусі, пише Reuters

У міноборони США наголосили, що бачили повідомлення про заяву Росії і будуть надалі стежити за цією ситуацією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У США з’ясували, як скоро Іран зможе зробити ядерну бомбу

“Ми не бачимо жодних причин для коригування нашої власної стратегічної ядерної позиції, а також жодних ознак того, що Росія готується застосувати ядерну зброю. Ми залишаємося відданими колективній обороні альянсу НАТО”, заявили у Пентагоні.

Напередодні Володимир Путін заявив про сховище для тактичної ядерної зброї у Білорусі. Сказав, що 1 липня нібито закінчиться його будівництво. За словами диктатора, його білоруський колега Олександр Лукашенко “давно ставить питання про те, щоб розмістити на території Білорусі російську тактичну ядерну зброю”.

Заступник голови Радбезу Росії Дмитро Медведєв заявив, що загроза ядерного конфлікту зросла, а поставки зброї в Україну наближають “ядерний апокаліпсис”.