fbpx

Розповіли про жінку, яку зрешетила ножем 16-річна донька

Головна Сторінка » Розповіли про жінку, яку зрешетила ножем 16-річна донька

Мешканці селища Глухівці Хмільницького району на Вінниччині шоковані убивством односелиці 35-річної Надії Ющенко.

У вбивстві зізналася її старша донька 16-річна Олександра. Розповіла, що мати її ображала й била. А чергова сварка виникла через те, що не пускала дівчину на дискотеку. То ж вона вхопилася за ножа. У це важко повірити, розповіли Gazeta.ua в селищі.

“Олександра зізналася, кажуть. Але то в голові не вкладається. Дівчинка спокійна. Родина хороша, порядна ні сварок, ні поганих звичок. Але найбільше дивує, як тендітна дівчинка холоднокровно 30 разів била матір ножем. А потім грузила й везла тіло до сусіднього двору. А потім ще змогла все прибрати”, – розповіла мешканка селища, імені просить не вказувати.

Надія родом із Бердичева на Житомирщині. Олександра та ще одна донька – від першого шлюбу жінки. У Глухівці родина переїхала, коли Надія вдруге вийшла заміж. У цьому шлюбі народилася третя донька. Жінка працювала перукарем. Її чоловік Андрій на час трагедії перебував на заробітках за кордоном.

Якщо провину Олександри доведуть можуть ув’язнити на 15 років.

Жінка зникла зникла 9 жовтня. Про це в поліцію повідомила її свекруха. Мовляв, та пішла з дому й не повернулася.

Під час обстеження території села правоохоронці натрапили на сліди крові біля колодязя центрального водопостачання сусіднього недобудованого будинку. Усередині було тіло зниклої жінки, закидане камінням і старим одягом.

За скоєння злочину затримали 16-річну доньку жінки. Вона в усьому зізналася. Під час сварки в кухні вона нанесла матері майже 30 ножових поранень. Після цього на тачці вивезла тіло на територію нежитлового домогосподарства й вкинула його в закинутий колодязь водопостачання. Щоб приховати сліди злочину зловмисниця прибрала в хаті, сховала свій закривавлений одяг і знаряддя вбивства – кухонний ніж.