Розширили карту туристичних маршрутів в Україні: що внесли у перелік

Головна Сторінка » Розширили карту туристичних маршрутів в Україні: що внесли у перелік

В Україні розширили перелік привабливих туристичних напрямків.

Їх представили у проєкті “Туристичні магніти”. Загалом мапа налічує 170 місць, повідомила голова Держтуризму Мар’яна Олеськів.

Наразі кількість місць для відвідування не остаточна. Але вони якнайкраще презентують нашу історичну, культурну, архітектурну, релігійну спадщину і для самих українців, і для іноземців, яких будемо раді запросити після Перемоги”, написала очільниця ДАРТ.

До списку увійшли визначні туристичні місця з усіх регіонів України.

піщаний масив “Олешківські піски”;

місто Генічеськ;

каньйон Балки Байдиха (Херсонські гори);

село Чорнобаївка;

озеро Сиваш;

біосферний заповідник “Асканія-Нова”.

Мар’яна Олеськів зазначає, що у східних та південних областях знаходиться майже чверть зруйнованих туристичних магнітів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підземне царство і заворожуючі краєвиди шість захоплюючих місць в Україні, де можна восени відпочити сім’єю

Близько 20 туристичних місць розташовані на території трьох тимчасово окупованих Донецької, Луганської та Запорізької областей.

Після деокупації Криму туристам радитимуть відвідати на півострові:

пам’ятку “Ластівчине гніздо”;

гору Ай-Петрі;

античне місто Херсонес Таврійський;

Генуезьку фортецю;

фортецю “Керч” (форт Тотлебен).

Цьогоріч Карпати стали найпопулярнішим напрямком для відпочинку українців. Сюди приїздять з усіх куточків нашої держави, аби трохи перепочити та набратися сил. Серед усіх місцин цього регіону особливою популярністю користується Яремче мальовничий гірський курорт з великою кількістю цікавих локацій.

Зазвичай звідси курсують десятки екскурсій на Говерлу, Чорну Гору, водоспади, у Ворохту… Але розкажемо, що подивитися у самому місті.