Розвідка назвала головні цілі російських дронів

Головна Сторінка » Розвідка назвала головні цілі російських дронів

На відміну від першого року повномасштабної війни, Росія використовує для атак по Україні переважно дрони-камікадзе.

Головною ціллю повітряних ударів ворога стали промислові об’єкти, повідомило 4 березня Міністерство оборони Великої Британії у Twitter.

“Протягом лютого 2024 року РФ проводила кампанію за допомогою безпілотних літальних апаратів на українську інфраструктуру, включаючи електроенергетику. Сили української протиповітряної оборони збивали ворожі безпілотники, але удари Росії, швидше за все, завдали шкоди українським електростанціям та електричним підстанціям. Ці атаки відбулися по всій Україні, завдавши шкоди регіональній енергетичній інфраструктурі, зокрема в Донецьку, Дніпрі та на заході, аж до Львова”, – йдеться у свіжому звіті британської розвідки.

Російські комбіновані атаки були здійснені за допомогою міксу дронів-камікадзе, ракетних систем класу “земля-земля” та звичайної реактивної артилерії, а не засобів російської авіації дальньої дії, як спостерігалося у 2022 та 2023 роках.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Семиметровий дрон атакував нафтовий термінал у Санкт-Петербурзі

“Імовірно, Росія спробувала атакувати регіональні енергетичні об’єкти, щоб погіршити промисловість. Попри ці атаки, електромережа України підтримує стабільну роботу”, – зазначили у Міноборони Великої Британії.

Російські загарбники серед ночі проти 2 березня здійснили чергову терористичну атаку по Україні дронами-камікадзе типу Shahed-131/136.

Один із дронів під час маневрів серед житлових кварталів Одеси влучив у дев’ятиповерховий будинок спального району. Частина під’їзду з 18 квартир зруйнована.