“Розвіяні війною”: новий документальний фільм розкаже про проблеми тимчасово переміщених осіб

Головна Сторінка » “Розвіяні війною”: новий документальний фільм розкаже про проблеми тимчасово переміщених осіб

Ворог руйнує українські міста і села та змушує українців залишати домівки, знелюднюючи цілі території.

Як живеться переселенцям, повернутися чи залишитись, куди повертатися, що буде з роботою, кредитами, навчанням дітей, де і за які кошти лікуватись – реальні історії українців зібрані у новому документальному фільмі “Розвіяні війною”, передає Gazeta.ua.

“Якщо влада не отямиться і не почне діяти – ми програємо війну за майбутнє, навіть якщо переможемо ворога. Конкретний перелік кроків для зупинення знелюднення України я найближчим часом винесу на розгляд парламенту”, – наголошує автор фільму Микола Княжицький.

У фільмі – не лише про існуючі проблеми, але і про конкретні кроки, які потрібно запровадити державі. А також про досвід боротьби з подібними демографічними викликами інших країн, які постраждали від Росії, – Грузії, Молдови, Азербайджану.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Netflix вийшов фільм про Третю штурмову ЗСУ – трейлер стрічки

Фільм доступний на YouTube-каналі Княжицького:

Національний кінопрокат фільму “Ми були рекрутами” розпочався 2 травня 2024 року і тривав шість тижнів. Бокс-офіс стрічки за перші тижні кінопрокату в Україні становив понад 5,2 млн грн. Це другий за обсягом касових зборів результат серед українських документальних фільмів. Для порівняння, стрічка “20 днів у Маріуполі” Мстислава Чернова, яка в березні 2024-го отримала “Оскар” як найкращий документальний фільм, зібрала 8,5 млн грн за три хвилі прокату.