У вечірній час доби Повітряні сили Збройних Сил України активно моніторили повітряний простір, фіксуючи переміщення ворожих безпілотних літальних апаратів. Загроза стосувалася північних регіонів країни, зокрема Чернігівщини та Київщини.
Перші повідомлення про наявність БПЛА надійшли близько 18:41. Вже о 19:15 розвідка Повітряних сил виявила безпілотники над територією Чернігівської області, що рухалися курсом на Олишівку, Батурин, Ніжин та Носівку.
Згодом, о 19:49, БПЛА змінили свій маршрут, перемістившись у південно-західну частину Чернігівщини. Їхній вектор руху зберігався південно-західним, що вказувало на можливе просування в бік Київської області.
Станом на 20:03, Повітряні сили підтвердили присутність безпілотних апаратів на півночі Київщини. Ці повітряні цілі продовжували рух у західному напрямку, що свідчило про динамічну ситуацію в регіоні.