Румунія усвідомила загрозу від російських безпілотників – Гуменюк

Головна Сторінка » Румунія усвідомила загрозу від російських безпілотників – Гуменюк

Румунія усвідомила загрозу від російських безпілотних літальних апаратів.

Готовність Бухарестом збивати російські дрони в районі дельти Дунаю є абсолютно логічною. Про це сказала керівниця об’єднаного пресцентру оперативного командування “Південь” Наталія Гуменюк, повідомив “24 канал”.

Гуменюк сказала про взаємодію і координацію між Україною та Румунією. Засоби захисту погоджені та у разі потреби готові будуть застосовуватись, сказала.

“Кордон пролягає річкою Дунаєм, а спрямування ворогом безпілотників відбувається дуже близько біля державного кордону”, повідомила керівниця пресцентру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НАТО готує найбільші навчання з часів холодної війни Financial Times

“Країна-сусідка, зрозумівши небезпеку, готова захищати себе, що доволі очевидно. Це абсолютно нормальна практика та адекватна реакція на загрозу, що існує ззовні. Так само як Україна готова захищати себе з урахуванням, що поруч кордон. Ми працюємо з попередженням партнерів, що поруч небезпека”, сказала Гуменюк.

Вночі 4 вересня росіяни атакували південь Одеської області ударними дронами Shahed-136. Масована атака була спрямована по цивільній інфраструктурі Подунав’я. У двох громадах пошкодили складські і виробничі будівлі, устаткування аграрних і промислових підприємств.

Речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко повідомив, що під час атаки в районі Ізмаїльського порту на Одещині російські дрони впали і здетонували на території Румунії.

Міністр міністр оборони Румунії Ангел Тілвар заявив про знайдені уламки.

У районі дельти Дунаю Румунія розмістила близько 600 військовослужбовців та радіолокаційні системи.