Рятувальники назвали області з руйнівними наслідками через негоду

Головна Сторінка » Рятувальники назвали області з руйнівними наслідками через негоду

Так, третю добу поспіль рятувальники Вінниччини ліквідовують наслідки негоди.

Підрозділи ДСНС вже шість разів виїжджали на розкряжування дерев, які повалив сильний вітер у Хмільницькому, Вінницькому районах та у місті Вінниця. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС.

Зокрема, у м. Гнівань та с. Строїнці надзвичайники знімали гілля з дахів приватних будинків, а також розчищали дороги у селищі Літин, с. Павленки та на вул. Пирогова в обласному центрі. Постраждалих немає.

У Чернівецькій області лише за одну добу рятувальники 7 разів виїжджали для усунення наслідків дощів. Працювали як у місті Чернівці, так і в області – відкачували воду з підвалів житлових і адмінбудівель, а також із прибудинкових територій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Потужні зливи накрили Південну Корею: щонайменше 10 загиблих, є зниклі безвісти

На Рівненщині 20 липня негода завдала шкоди в місті Костопіль – там підтопило вісім приватних садиб, зокрема один житловий будинок. Рятувальники за допомогою мотопомп швидко відкачали воду. Також поблизу села Данчиміст розчистили дорогу від дерева, що впало через пориви вітру.

Тим часом у південних регіонах – інша небезпека. За даними Укргідрометцентру, 2224 липня в Кіровоградській, Дніпропетровській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій областях та в Криму переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

Рятувальники закликають громадян бути обережними, стежити за прогнозами погоди та за можливості утриматися від поїздок у негоду.

Грози та дощі вже кілька днів поспіль накривають Україну, приносячи чимало клопоту. 22 липня негода знову вдарить: у західних, а вдень – і у Житомирській та Вінницькій областях прогнозуються грози (І рівень небезпечності, жовтий). Погодні умови можуть ускладнити роботу енергетичних, будівельних, комунальних підприємств та створити перешкоди для транспорту.

В Україні зберігається висока ймовірність серйозного землетрусу в Криму. Сейсмологи очікують повторення потужних поштовхів інтенсивністю до 7 балів вже до 2027 року.