fbpx

Саакашвілі зробив нову заяву

Головна Сторінка » Саакашвілі зробив нову заяву

Експрезидент Грузії Міхелл Саакашвілі, який 37-й день голодує у грузинській в’язниці, заявив про відмову від соку, вітамінів, мінералів і глюкози.

Тепер в будь-яку хвилину і максимум через кілька днів неминучі серйозні ускладнення, написав він сьогодні, 6 листопада, у Facebook.

“З сьогоднішнього ранку, щоб остаточно розвіяти всі безсовісні спекуляції, спрямовані на мою дискредитацію, я відмовився не тільки від соку, але й від мінералів і вітамінів, таблеток глюкози, які слугували для підтримки життєдіяльності організму”, – написав Саакашвілі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна не розглядає питання екстрадиції Саакашвілі

За його словами, деякі ускладнення вже очевидні. І в останні дні адміністрація в’язниці вже викликала до нього кількох фахівців.

“Для мене ясно, що метою Путіна і Іванішвілі є моє фізичне знищення. Тепер я сподіваюся на солідарність, людяність і громадянську позицію грузинського народу. Хай живе наша свобода!”, написав Саакашвілі.

Міхеіла Саакашвілі затримали у Грузії 1 жовтня, куди він повернувся напередодні виборів. Він заявив, що вважає себе політичним в’язнем і у день затримання оголосив голодування.

Саакашвілі не був на батьківщині останні вісім років. Його заочно засудили до шести років ув’язнення, визнавши винним в організації нападу на колишнього грузинського депутата Валерія Ґелашвілі. І оголосили в розшук. Також Саакашвілі є підозрюваним в інших кримінальних справах.