fbpx

Секретар РНБО прокоментував ймовірне звільнення Резнікова

Головна Сторінка » Секретар РНБО прокоментував ймовірне звільнення Резнікова

Секретар Ради нацбезпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов прокоментував ймовірні кадрові зміни у керівництві Міноборони.

Заявив, що міністр оборони Олексій Резніков “працює до того часу, поки працює”. Про це сказав в інтерв’ю Radio NV.

Він наголосив, що обговорювати заміну міністра оборони можна лише тоді, як будуть відповідні документи від президента Володимира Зеленського.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Резніков залишиться в кріслі міністра оборони з двох причин ЗМІ

“До того часу, доки від президента не буде тих чи інших нормативно-правових рішень, говорити про якісь речі, як на мене, доволі необережно. Якщо процес почнеться, ви одразу це побачите. Для цього потрібно мати відповідні документи від відповідних інституцій. На сьогодні цією інституцією є Верховна Рада”, заявив Данілов.

Також зазначив, що цей процес уже триває певний проміжок часу, з’являються ті чи інші документи на представників, які раніше працювали в Міністерстві оборони.

На його думку, така хвиля процесів мала б початися набагато раніше.

Секретар РНБО запевнив, що Резніков ініціював внутрішні перевірки, займався цим питанням.

5 лютого голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія підтвердив інформацію ЗМІ про відставку Олексія Резнікова з посади міністра оборони. Його місце, зі слів Арахамії, мав обійняти Кирило Буданов. Очікувалося, що голосування за відставку Резнікова відбудеться цього тижня.

Резнікова після очікуваної відставки залишать в уряді на посаді міністра з питань стратегічних галузей промисловості, повідомив Арахамія. На це Резніков заявив, що ні президент, ні прем’єр не пропонували йому очолити дане міністерство. Однак він відмовився б, якби така пропозиція надійшла, тому що “не має експертизи”.

6 лютого Арахамія заявив, що кадрових змін у сфері оборони цього тижня не буде. Однак, за його словами, голосування щодо інших посад відбудеться.

Головою українського оборонного відомства Резніков став у листопаді 2021 року. Перед цим він керував Мінреінтеграції та був членом Мінської тристоронньої контактної групи.

Generated by Feedzy