Секс-символ ЗСУ Назар Грабар розказав, яке завдання “провалив” на фронті

Головна Сторінка » Секс-символ ЗСУ Назар Грабар розказав, яке завдання “провалив” на фронті

Модель, танцюрист і захисник Назар Грабар заявив, що не виконав головного завдання, яке ставив перед собою, коли йшов на фронт.

У інтерв’ю YouTube-каналу “ТиКиїв” зізнався, що всього лише хотів уберегти брата – Іллю. Він загинув у грудні 2022 року, коли армія Росії обстріляла позиції підрозділу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Йому дуже складно” – Зеленська розказала, як її чоловік змінився за час війни

Назар хотів служити, але його зупиняло те, що він нічого не знав про військову справу. Одного разу Ілля сказав, що має намір піти у військкомат, але не хоче, щоб Назар йшов з ним.

“Я кажу: “Я не пущу тебе одного, як ти б мене одного не пустив. Йдемо разом”. Так і пішли. Ілля постійно хвилювався за мене, що я пішов за ним. Я пішов доглядати за ним, тому почуття провини мене не покидає і не покине ніколи. У мене на війні було одне завдання, і я його не виконав. З цим живу”, – розповів танцюрист.

Ведучий Даніель Салем презентував перший трек “Силуети”. Шоумен присвятив пісню полеглим побратимам. Він зазначив, що написав пісню про особисте, але знайоме багатьом українцям. “Силуети” – про те, ким ми були до повномасштабної війни та як трансформувалися за останні півтора року.