fbpx

Сергій Токарєв анонсував воркшоп з невербальної комунікації від професору зі Стенфорду у Львові

Головна Сторінка » Сергій Токарєв анонсував воркшоп з невербальної комунікації від професору зі Стенфорду у Львові

SET University організовує у Львові дводенний воркшоп з Джеффом Кабілі, професором Стенфордського університету та фахівцем із ефективної невербальної комунікації, сторітелінгу та мистецтва презентації. Про це розповідає співзасноник SET University Сергій Токарєв.

За його словами, воркшоп відбудеться 5 і 6 березня. Він спеціально розроблений для підтримки українських лідерів, які керують змінами в технологіях, державній політиці, бізнесі та освіті.

“Створюючи SET University, ми орієнтувалися на досвід кращих технологічних вузів світу. Зокрема, Стенфордського університету та Масачусетського технологічного університету. Нашою метою, також, було залучання професорів з цих вузів до викладання в Україні. Такі воркшопи одна з можливостей отримати знання від кращих спеціалістів світового рівню”, розповідає Сергій Токарєв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фахівці нагадали про чотири правила кібергігієни

Воркшоп є безкоштовним, а набір учасників триватиме до 3 березня. Організатори розглянуть заявки та надішлють підтвердження учасникам. Мова викладання англійська. Для реєстрації на участь у воркшопі, заповніть коротку форму.

Професор Кабілі розкаже про історію інновацій у Кремнієвій долині, навчить невербальній комунікації, сторітеллінгу та мистецтву презентації. Крім того, учасники матимуть можливість потренуватися презентувати свої проєкти у форматі 3-хвилинного пітча та отримають відгук і поради від спікера.

Джефф Кабілі викладає навички ефективної невербальної комунікації, сторітеллінг і мистецтво презентації в Стенфордському університеті з 2006 року та є ментором у кількох всесвітньовідомих інкубаторах, таких як Plug and Play, Draper University і StartX, де він допомагає підприємцям підвищити результативність їх презентацій. Джефф допомагає стартапам відшліфувати свої 3-хвилинні презентації, щоб підвищити їхні шанси залучити гроші від інвесторів. Він зосереджується на “як це сказати”, а не на “що сказати”.

“Ми раді, що викладачі найкращих університетів світу підтримують і приїжджають в Україну, адже освіта це запорука швидкої відбудови нашої країни. Ми віримо, що цей воркшоп стане чудовою нагодою для учасників навчитися у всесвітньо відомого експерта та вдосконалити свої комунікативні та презентаційні навички, які є важливими для реалізації проєктів та важливих змін”, зазначила президентка SET University Ірина Вольницька.

SET University український некомерційний навчальний заклад, який надає вищу освіту майбутнім лідерам технологічної індустрії. SET University поєднує сучасний підхід до освіти з фокусом на технологіях та підприємництві. З початку війни команда SET зосередилася на доступності актуальної ІТ-освіти для всіх українців, підтримці стартапів та гуманітарній допомозі. Співзасновником університету є Сергій Токарєв, серійний технологічний підприємець, інвестор і партнер-засновник Roosh і Київська школа економіки.

Generated by Feedzy