“Шахтар” наприкінці зустрічі врятував матч із “Рухом”

Головна Сторінка » “Шахтар” наприкінці зустрічі врятував матч із “Рухом”

Донецький “Шахтар” обіграв у Києві львівський “Рух” з рахунком 2:0. Голи забивали Маркос Антоніо та Тете.

“Шахтар” забив перший гол лише на 86-ій хвилині гри. Дальній обвідний удар вдався Маркосу Антоніо. Якби не цей гол, львів’яни цілком могли розраховувати на нічию. Всі потуги донецької команди пройти два ешелони оборони “Руху” завершилися нічим. Навіть моментів у донецького клубу було обмаль.

Чергову червону картку отримав тренер “Шахтаря” Роберто Де Дзербі. Це не перше вилучення для італійського спеціаліста. Схоже, Де Дзербі перетворюється на найбільш недисциплінованого тренера гірників за всю їхню історію.

Не надто вдалу гру провів талант “Шахтаря” Михайло Мудрик. В умовах обмеженого простору, він виявляється менш корисним аніж звичний до такої обстановки Манор Соломон. Швидше за все, саме ізраїльтянин розпочне вівторкову гру проти “Інтера” в стартовому складі.

Донецьк у майже безнадійній ситуації врятував Маркос Антоніо. Але італійський штаб гірників помилиться, якщо випустить його на поле з перших хвилин проти “Інтера”. Мініатюрний бразилець навряд чи стане в пригоді під час пресингу італійського чемпіона. В такому відповідальному матчі повинен грати Тарас Степаненко, який сьогодні відпочивав.

Попри перемогу “Шахтар” утратив перше місце в таблиці. Гірники через гіршу різницю забитих і пропущених м’ячів опустилися на другу сходинку. Кияни мають на два голи більше аніж донеччани.