“Шахтар” здобув дебютну перемогу під керівництвом Йовічевича

Головна Сторінка » “Шахтар” здобув дебютну перемогу під керівництвом Йовічевича

У середу, 10 серпня, “Шахтар” нарешті виграв перший матч під керівництвом Ігоря Йовічевича.

“Гірники” в товариському поєдинку здолали маловідомий клуб із Саудівської Аравії “Аль-Адала”.

“Помаранчево-чорні” перемогли завдяки автоголу гравця суперників наприкінці першого тайму.

“Аль-Адала” могла вийти вперед на початку зустрічі, проте “Шахтар” урятувала поперечина. У середині таймі вже стійка допомогла П’ятову.

Саудити мали достатньо нагод для того, щоб забити, однак поступилися з рахунком 0:1.

“Шахтар” в атаці створив не так багато моментів, та все ж здобув прем’єрну перемогу з Йовічевичем.

Сьогодні о 20:00 “гірники” зіграють ще один спаринг протистоятимуть словенському “Домжале”.

Для нового наставника “Шахтаря” Ігоря Йовічевича це був п’ятий контрольний поєдинок.

До цього “гірники” зіграли внічию з “Утрехтом”, програли “Аяксу”, розійшлися миром з “Фортуною” та розгромно поступилися “Ромі”.