fbpx

Шакіра різко пройшлася по новій дівчині Піке

Головна Сторінка » Шакіра різко пройшлася по новій дівчині Піке

Співачка Шакіра з Колумбії сказала, що стала сильнішою після важкого розставання з чоловіком іспанським футболістом Жерардом Піке.

Хоча завжди мріяла про щасливу родину, пише Mirror.

“Я купилася на історію про те, що жінці потрібен чоловік, щоб бути повноцінною. У мене теж була мрія про сім’ю, в якій у дітей мама та тато під одним дахом. Але ви не можете реалізувати всі свої мрії в житті, тому у життя є спосіб компенсувати ситуацію. Тепер я почуваюся повноцінною, тому що залежу від самої себе”, сказала співачка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Футболіст Піке показав, на кого проміняв Шакіру: фото закоханих

В її випадку це двоє чудових дітей, які наповнюють її любов’ю щодня.

Зірка запевнила, що тепер почувається комфортно без стосунків. “Мені достатньо самої себе”, – зазначила вона.

Співачка різко висловилася про нову дівчину Піке 23-річну Клару Чіа. За словами Шакіри, для обраниці колишнього є місце в пеклі.

“Пекло має спеціально відведене місце для жінок, які не підтримують інших жінок”, – сказала співачка.

Стосунки Шакіри і Жерара Піке тривали 12 років. На початку червня цього року Шакіра повідомила про розрив із футболістом через його подружні зради.

Пізніше висміяла свого колишнього у новій пісні з музикантом Bizarrap. Новий запальний трек за добу набрав рекордну кількість переглядів понад 65 млн. У треку Шакіра заспівала доволі провокативні рядки і дала зрозуміти колишньому, що вона “краща за двох 22-річних”.

Generated by Feedzy