Шерсть кольору лайма: у золотистого ретривера народилось незвичайне дитинча

Головна Сторінка » Шерсть кольору лайма: у золотистого ретривера народилось незвичайне дитинча

Собака породи золотистий ретривер народила цуценя з лаймово-зеленою шерстю.

Власники собаки, Грег і Керол ДеБрюлер, з Пенсаколи, штат Флорида, США, розповіли, що спочатку намагалися “відіпрати” цей колір, пише Mirror.

Вони були шоковані, коли зрозуміли, що Шамрок залишилася зеленою.

“Хоча світлі цуценята після народження часто мають трохи зеленого кольору, Шамрок була насиченого темно-зеленого кольору.

Подружжя вирощує цуценят вже майже 17 років і ніколи не бачили нічого подібного.

“На основі наших досліджень ми припустили, що вона забарвилася від контакту з білівердином в утробі матері. Таке глибоке забарвлення трапляється дуже рідко. Вона така мила!” сказала Керол.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Для собак відкрили авіакомпанію. Скільки коштуватиме квиток

Ймовірно, цей колір з’явився під впливом жовчі в утробі матері і забарвив його шерсть. Шеститижневе цуценя отримало ім’я Шамрок.

Подружжя опублікувало відео з Шамрок у TikTok, де воно зібрало понад 694 000 лайків. У кліпі можна побачити, як собака годує своїх малюків, забарвлених у золотисті та бліді кольори. Серед них є Шамрок, яка має зелений відтінок шерсті.

@living_the_golden_life She is healthy and happy! #fypviraltiktok🖤シ゚☆♡viral #fypシ #pet #puppylove #shamrock #greenpuppy #itsnoteasybeinggreen #green #goldenretriever ♬ Irish Jig – Irish Pub Society

Деякі породи собак відомі своєю сонячною вдачею. Вони від природи є грайливими, доброзичливими та переповненими ентузіазмом до життя.

Якщо ви шукаєте пухнастого компаньйона, який гарантовано принесе сонце у ваші дні, розповімо про найщасливіші породи собак

Золотисті ретривери завжди прагнуть догодити та мають спокійний темперамент, а це означає, що вони будуть раді спілкуватися з усіма навіть з іншими домашніми тваринами. Ці собаки життєрадісні, люблять веселощі, дбайливі, ласкаві і розумні, а також, що є великою перевагою, дуже гарно ладять з дітьми.