Що обрати: кондиціонер, чи рекуператор. Чи, може, обидва варіанти

Головна Сторінка » Що обрати: кондиціонер, чи рекуператор. Чи, може, обидва варіанти

На сучасному ринку вентиляії з’явилися різноманітні рішення для забезпечення чистого та повітря комфортної температури. В цьому асортименті можна знайти різні пристрої, такі як кондиціонери, рекуператори, припливно-витяжні установки та інші. Але які з них вибрати? Яка різниця між кондиціонерами, рекуператорами та припливно-витяжними установками? Наша команда експертів магазину OLVENT з радістю допоможе розкрити всі деталі кожного рішення.

Кондиціонер: охолодження, опалення, контроль температури

Переваги та недоліки кондиціонера: що слід знати. Кондиціонери це ідеальний вибір для регулювання температури повітря у приміщенні влітку та зимою. Вони здатні швидко охолоджувати або обігрівати повітря та створювати комфортну атмосферу. Проте, слід зазначити, що кондиціонер не забезпечує подачу свіжого повітря ззовні, а також не видаляє відпрацьоване повітря з приміщення. Кондиціонер просто обробляє і рециркулює повітря в приміщенні, що може спричинити неприємні відчуття та запаморочення від “затхлого” повітря.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як швидко охолодити салон автомобіля у спеку: дієві поради

Рекуператор: свіже очищене повітря та енергоефективність

Навпаки, рекуператори і припливно-витяжні установки здатні забезпечити повноцінний повітряний обмін у приміщенні. Рекуператори, які ми рекомендуємо розглянути, здатні виводити відпрацьоване повітря та подавати свіже повітря ззовні. Вони забезпечують оптимальний мікроклімат та допомагають запобігти утворенню цвілі та грибка.

Рекуператори є оптимальним рішенням для створення комфорту та забезпечення здорового середовища в будь-якому приміщенні. Вони здатні переносити тепло або холод від витяжного повітря до припливного. Тим самим взимку припливне повітря буде підігрітим, а влітку охолодженим.

Але, варто зауважити, що самі рекуператори не є приладом для опалення або охолодження. Якщо у Вас немає системи опалення або кондиціонування, то припливне повітря з вулиці від рекуператора не буде прогріватися або охолоджуватися.

Рекуператор + кондиціонер: чисте повітря необхідної температури

Враховуючи всі переваги та недоліки кондиціонера та рекуператора можемо впевнено сказати, що вони чудово доповнюють одне одного. Кондиціонер тільки охолоджує та обігріває приміщення, але не дає притоку свіжого повітря. У свою чергу рекуператор не охолоджує та не обігріває, але дає приток свіжого очищеного повітря.

Так комбінація приладів: рекуператор + кондиціонер зробить мікроклімат у Вашому дому здоровим та комфортним. Наш магазин OLVENT.UA пропонує найкращі моделі рекуператорів та кондиціонерів, на нашому сайті Ви можете ознайомитись із відгуками від таких систем вентиляції та кондиціонування, прочитати які найкращі моделі поточного року та придбати рекуператор та кондиціонер за найкращою ціною та безкоштовною доставкою.

Сподіваємося, що ця стаття була цікава та корисна для Вас, якщо у Вас залишились питання переходьте на сайт OLVENT та отримайте всю необхідну інформацію.

У всій південній та центральній Європі досі вирує аномальна спека. 2023 рік стане найспекотнішим за всю історію спостережень, пише Daily Mail. Дослідники попереджають, що це лише початок. “Теплова хвиля, яка обрушилася на Європу, ставатиме інтенсивнішою, а температури продовжать зростати. Спека вже призвела до того, що уряд Німеччини розглядає можливість запровадження сієсти для робітників. Група громадської охорони здоров’я рекомендувала, за прикладом Іспанії, запровадити післяобідній відпочинок під час особливо спекотних днів, щоб зберегти ефективність робітників і знизити можливі ризики для здоров’я”, ідеться у повідомленні.