Що подивитись на День закоханих: п’ять найромантичніших кінокартин

Головна Сторінка » Що подивитись на День закоханих: п’ять найромантичніших кінокартин

У День закоханих влаштуйте вдома кіносеанс.

Приглушіть світло у кімнаті та створіть особливу атмосферу для спільного перегляду найромантичніших фільмів, пише hochu.

Пропонуємо п’ятірку найкращих кінокартин, які можна подивитися разом з коханим чи коханою.

“Освідчення”

Маргарет Тейт знаходиться на межі депортації з США в Канаду, оскільки пропустила кілька повідомлень щодо закінчення робочої візи. Щоб зберегти високий пост у престижному видавництві, вона пропонує своєму асистенту Ендрю швидкий фіктивний шлюб. Імміграційний контроль планує провести ретельну перевірку правдивості їхніх відносин. Та поки Маргарет і Ендрю розігрують перед оточуючими кохання, воно все ж спалахує в їхніх серцях.

“Якщо тільки”

Саманта підозрює, що займає далеко не перше місце у списку пріоритетів її коханого Єна. Після однієї зі сварок пара розлучається і Саманта потрапляє в аварію. Перебуваючи біля ліжка вмираючої подруги у лікарні, чоловік переосмислює свою поведінку. І доля робить Єну подарунок – можливість виправити той фатальний для них день, проживши його ще раз…

“Правила зйому: метод Хітча”

Хітч на прізвисько “Доктор Сват” допомагає чоловікам поєднати своє життя з жінками, про яких ті мріють. Навіть якщо вона – відома та багата світська левиця, а він – звичайний та скромний службовець. Та одного разу Хітч зустрічає ту, заради якої сам готовий стати об’єктом любовного експерименту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Декор до Дня закоханих: як створити особливу атмосферу вдома

“Будинок біля озера”

Кейт оселяється в орендованому будинку біля озера. Одного дня вона залишає в поштовій скриньці лист для наступного мешканця. Ним виявляється Алекс, батько якого і побудував цей прекрасний будинок. Згодом стає зрозуміло, що Кейт та Алекс живуть в різний час: він – у 2004 році, вона – у 2006. Після тривалого листування і появи закоханості, вони домовляються про побачення. Та якщо для Кейт воно буде через кілька днів, то Алексу доведеться чекати два роки.

“Реальне кохання”

Фільм складається з десяти історій, які присвячені різним героям. Об’єднує їх, звісно ж, кохання. До кінця фільму його фрагменти складуться в єдину картину.

День усіх закоханих – чудовий час, щоб провести його з людиною, яка дорога вашому серцю. В цей день хочеться романтики і особливого частування, щоб по-справжньому насолодитися їжею.

Щоб романтична вечеря стала незабутньою, розповімо, що приготувати. Перше правило вибрати страви, які ви вмієте готувати. Адже ніщо не псує романтичну вечерю, як невдалі експерименти у кулінарії.