fbpx

Що робити, якщо немає квитка на потяг до Європи

Головна Сторінка » Що робити, якщо немає квитка на потяг до Європи

Багато людей зараз намагаються перебратися до країн Євросоюзу. Поїзд зручний транспорт для далеких подорожей, але не завжди виходить планувати поїздку заздалегідь, а це означає, що квитків може не виявитись на потрібний рейс. Що ж робити, якщо в країну, що цікавить всі залізничні квитки вже розкупили?

Як зручніше дістатися Європи з України в 2023

Коли повітряний простір України закрився, добиратися до Європи стало важче. Вибір мандрівника скоротився до кількох варіантів: зручно їхати поїздом Укрзалізниці або купити квиток на автобус.
Таким чином можна комфортно дістатися найближчих країн. Якщо говорити про західну частину Європи, наприклад, Великобританію чи Іспанію, краще зробити пересадку в одному з найближчих аеропортів і вирушити далі вже літаком. Також зручно їздити потягами, проте час у дорозі може збільшитися.

Міжнародні залізничні поїзди: плюси та мінуси

Якщо ви все ще роздумуєте, як вам добиратися до бажаного міста, спочатку зважте всі “За” та “Проти”. Плюси подорожі на міжнародному залізничному потязі:
1. Комфорт якщо має бути довгий шлях, можна вибрати нічний рейс. Час у дорозі пролетить швидше, адже пасажир спатиме.
2. Наявність зручностей перед прибуттям можна вмитися, перекусити, випити чай і переодягнутися в чисте, адже для цього є всі умови.
3. Чіткість графіка – поїзди рідко спізнюються, рейси не скасовують через негоду тощо.
4. Багаж завжди під рукою якщо щось знадобилося, його можна спокійно дістати. Ваша валіза їде з вами у вагоні, а не в багажному відділенні.
Мінуси міжнародних залізничних рейсів:
1. Час в дорозі. Поїздка поїздом часто займає до кількох днів.
2. Складнощі на вокзалі для тих, хто погано володіє англійською, європейський залізничний вокзал може стати проблемою. Швидкі оголошення, багаторівневість, безліч платформ з незвички можна розгубитись.
3. Ціни вартість проїзду залежить від обраної країни та відстані. У деяких державах потяг є дорогим задоволенням.
Уважно вивчіть особливості маршруту та цінову політику, перш ніж вирішити купити квиток на поїзд до Європи.

Поїздка автобусом до Європи

Автобусні рейси до Європи ходять майже з кожного обласного центру України. Поїздка автобусом займає менше часу, ніж потягом, проте все залежить від ситуації на дорогах.

Де купити квиток на автобус до Європи

Швидко та зручно можна купити квиток на автобус за допомогою сервісу SkyBooking. Це займе лише кілька хвилин, адже самостійно шукати нічого не потрібно. Все, що потрібно інтернет та банківська карта.

Які є автобусні маршрути до Європи

З України автобусом можна дістатися до безлічі Європейських країн: Польщі, Німеччини, Італії. Словаччини, Чехії, Нідерландів, Великобританії, Франції.
Найбільше рейсів до сусідніх держав. Наприклад, із центрального автовокзалу Києва можна без пересадок дістатися до Варшави, Братислави, Будапешту, Бухаресту.

Generated by Feedzy