Що станеться, якщо кожного дня жувати гумку: п’ять фактів

Головна Сторінка » Що станеться, якщо кожного дня жувати гумку: п’ять фактів

Звичка щодня жувати гумку може позитивно вплинути на деякі процеси в організмі.

Чи задумувались колись, що буде, якщо жувати гумку щодня. Деякі факти вас здивують, йдеться у відео Healthy To Me.

Ви контролюєте свою вагу

Жувальна гумка може допомогти контролювати ваше бажання перекусити. Насичений смак і процес жування надсилають сигнали у мозок, які допомагають придушити апетит. Незалежно від того, чи ви віддаєте перевагу м’яті, кориці чи фруктам, гумка забезпечує приємний солодкий смак. Тож коли хочеться солодкого, щоб не тягнутись до цукерок, жуйка може стати альтернативою та замінити солодощі з високим вмістом цукру. Як не дивно, деяким людям це може допомогти у регулюванні апетиту, а деякі дослідження показують, що у разі ожиріння це допомогло людям скинути декілька зайвих кілограмів.

Знизите рівень стресу

Активне жування має заспокійливий вплив на мозок і може знизити рівень стресу. Дехто навіть каже, що це допомагає їм зберігати спокій у стресових ситуаціях. Хоча кожен може відчувати тривогу та стрес по-різному, деякі речі, як-от фізична активність і сон, можуть допомогти вам розслабитися. Жувальна гумка – ще одна альтернатива.

Підвищите свою концентрацію

Дослідження показують, що процес жування збільшує приплив крові до мозку, що може покращити концентрацію та фокусування. Дослідження виявили, що жування жуйки під час виконання завдань може покращити різні аспекти роботи мозку, зокрема пильність, пам’ять, розуміння та ухвалення рішень.

Покращите травлення

Це може бути несподіванкою, але жування жуйки після їжі може сприяти кращому травленню, врівноважуючи рівень шлункової кислоти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що буде, якщо жувати гумку 20 хвилин

Покращите пам’ять

Дослідження показали, що жувальна гумка справді може допомогти покращити функцію пам’яті. Вона стимулює мозкову діяльність для підвищення пильності та концентрації. Фахівці до кінця не розуміють, як гумка покращує пам’ять, проте одна з теорій полягає в тому, що поліпшення пов’язано з посиленням кровотоку в мозок, спричиненим жуванням. Доведено, що користь жувальної гумки для пам’яті зберігається лише під час її жування.

Але постійне жування в будь-який час доби може спричинити біль у щелепі, головний біль, діарею та карієс. Слід уникати регулярності та це не повинно переходити у погану звичку. Одна гумка на день може дійсно бути корисною – оберіть варіант без цукру і насолоджуйтеся.

Жувальна гумка розроблена для того, щоб її жувати, а не ковтати. Однак якщо її проковтнути, вона переважно не шкідлива.

Жуйку не можна перетравити, але вона виводиться природним шляхом через шлунково-кишковий тракт.

У рідкісних випадках, якщо у вас закреп і ви проковтнули велику кількість жувальної гумки це може спричинити непрохідність кишківника. Тому слід уникати частого ковтання гумки, особливо дітям.