Сучасні телевізори давно вийшли за межі техніки, яку використовують виключно для перегляду каналів. Сьогодні величезний попит мають смартмоделі з виходом в інтернет, розширеним функціоналом і високою якістю зображення. Звичайно, такі апарати коштують досить дорого, тому є сенс розглянути можливість придбання вживаних пристроїв.
Ви без проблем знайдете б/у телевізори високої якості з мінімальним зносом, які зможете купити за розумною ціною. Але для вдалої покупки важливо врахувати деякі нюанси.
Вибір вживаних телевізорів
Сучасні ТБ відрізняються за безліччю параметрів, включаючи розмір екрана, клас енергозбереження, наявність смартфункцій та можливості підключення сторонніх пристроїв. Однак основною відмінністю вважається тип екрана. За цим параметром телевізори поділяються на три види (лампові ми, звичайно, не згадуємо):
● рідкокристалічні (LCD);
● плазмові;
● світлодіодні (LED).
РК-моделі найчастіше трапляються на вторинному ринку. Вони відрізняються легкістю, компактними габаритами (плоский екран) та високою якістю зображення. Також LCD-телевізори економно споживають електрику і випускаються в багатьох модифікаціях.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пульт дистанційного керування почав погано працювати: причини і способи виправити
Плазмові ТБ уже дещо застаріли. Вони характеризуються меншою енергоефективністю та більшими габаритами. При цьому “плазма” видає зображення відмінної якості та слугує близько 50 років, що дозволяє говорити про купівлю таких б/у телевізорів, як про оптимальний вибір.
Найбільш сучасними вважаються LED-телевізори з високою якістю картинки, ультратонким корпусом та широким кутом огляду. Але вартість таких апаратів досить висока, що вкотре вказує на переваги купівлі вживаних апаратів.
Як вибрати б/у телевізор
Якщо ви збираєтеся купити вживаний телевізор у магазині комісійної техніки, звертайте увагу на такі моменти:
● зовнішній вигляд техніки, на якій не має бути дефектів та слідів експлуатації;
● справність усіх функцій та наявність пульта управління;
● умови обміну та повернення товару;
● наявність гарантії якості від продавця.
При покупці ТБ в інтернет-магазині бажано вибирати сайти з позитивною репутацією, широким асортиментом та наявністю офлайн відділень. Наприклад, компанія Техноскарб понад 20 років постачає комісійну техніку високої якості з мінімальним зношуванням. Ви можете купити товари з гарантійним обслуговуванням як у фізичних магазинах, так і замовити на сайті з доставленням у будь-який регіон України.
Багатьох людей хвилює питання про те, чи потрібно вимикати телевізор з розетки, коли ним не користуються.
Зумовлено це тим, що користувачі ТВ-техніки турбуються про обладнання, побоюючись, що поки немає нікого вдома, апарат може згоріти. Також вважається, що так прилад довше прослужить, а на додачу не витрачатиме зайву електроенергію. Але насправді це не зовсім так. Gazeta.ua розібралася у цьому питанні докладніше.