Шість фраз, що вас намагаються контролювати найрідніші

Головна Сторінка » Шість фраз, що вас намагаються контролювати найрідніші

Іноді найближчі люди намагаються контролювати кожний крок. Для цього використовують різні методи маніпуляції.

Чи справді це так, можна перевірити. Достатньо просто звернути увагу на прості фрази, які вказують на ознаки маніпуляції та контролю з боку тих людей, з якими ви спілкуєтеся, пише tsn.

Фрази, які свідчать, що вас намагаються контролювати

“Я ж перепросив/перепросила”. Доволі часто так говорять люди, які не хочуть вирішувати проблем, що виникають у стосунках. Вибачення не завжди передбачає щирість розкаяння, і тим паче не служить ключем для розв’язання конфліктної ситуації. Тут зовсім навпаки така фраза свідчить про непряму маніпуляцію.

“Мені б твої проблеми”. Така фраза, якою опонент намагається знецінити ваші почуття і переживання, є прямим інструментом маніпуляції. А ще вона чітко вказує на те, що людина егоїстична і байдужа до чужих проблем.

“Ти бачиш те, що зручно лише тобі”. Цю фразу використовують тоді, коли намагаються звинуватити вас у маніпуляціях, нечесності та хочуть примусити вас сумніватися у власних відчуттях та сприйняттях щодо проблемної ситуації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Назвали день тижня, коли пари сваряться найчастіше

“Це все через тебе/це все твоя провина”. У цьому разі вас намагаються зробити винними у ситуації, що склалася. Це свідчить про те, що людина не здатна визнати свою провину, перекладаючи її на інших. Від таких людей взагалі краще триматися подалі.

“Я так зробив/зробила, бо люблю тебе”. Після завданих неприємних відчуттів та болю ці слова нічого не вартують. Любов це дія, а не відмовка чи виправдання. Тому тут виникає запитання: а чи дійсно вас люблять.

“Ти занадто емоційно все сприймаєш/чи береш близько до серця”. Цією фразою співрозмовник викликає у вас почуття провини. Якщо людина дійсно вам близька, вона намагатиметься розібратися, а не робити з вас істеричного агресора.

Робота над стосунках важка та потребує чималої витримки й терпіння. Часто ми допускаємо помилки, кажучи партнеру невдало підібрані фрази

Ставтеся до свого партнера з повагою і розумінням. Варто підтримувати його в усіх починання. Якщо цього не робити він перестане ділитися з вами планами й переживаннями. Кожен має право на помилку. Не наголошуйте на своїй правоті в моменти, коли партнер засмучений. Це лише зіпсує ваші стосунки.