fbpx

“Шлюб не може бути в’язницею” – Вілл Сміт поділився деталями полігамних стосунків

Головна Сторінка » “Шлюб не може бути в’язницею” – Вілл Сміт поділився деталями полігамних стосунків

Голлівудський актор 53-річний Вілл Сміт знявся в ефектних образах. Кінозірка не лише вперше за тривалий час узяв участь у фотосесії, а й дав відверте інтерв’ю.

Сміт поділився деталями полігамного шлюбу з дружиною Джадою Пінкетт-Сміт. Подружжя разом 23 роки. Торік жінка зізналася, що в неї роман із музикантом і другом сина Джейдена 29-річним Августом Алсіною. В інтерв’ю виданню GQ актор зауважив, що Джада ніколи не вірила в традиційний шлюб.

“У Джади є члени сім’ї, у яких були нетрадиційні стосунки. Тож вона росла не так, як я. Було багато дискусій на тему, що таке досконалість стосунків. Який ідеальний спосіб взаємодії в шлюбі? І для більшої частини наших стосунків ми обрали моногамію. Але не думали про неї як про єдиний варіант ідеальних стосунків”, – поділився Сміт.

Актор запевняє, що завдяки відкритому шлюбу пара більше довіряє одне одному.

“Ми дали одне одному довіру й свободу, з вірою в те, що кожен має знайти власний шлях. А шлюб для нас не може бути в’язницею. І я нікому не пропоную йти нашою дорогою. Але свобода, яку ми дали одне одному, і безумовна підтримка для мене є вищим визначенням кохання”, – сказав він.

Чоловік додав, що усвідомив під час занять із тренером із сексуального життя, що хотів би мати гарем. У фантазіях Сміта у ньому були б різні жінки, серед яких акторка Голлі Беррі й балерина Місті Коупленд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У розкішному монохромному вбранні. Джей Ло підтримала коханого на прем’єрі фільму

“Не знаю, де я це бачив, коли був підлітком, але ідея подорожувати із 20 жінками, яких я кохав і про яких дбав, здалася чудовою. А після того, як ми трохи погралися із фантазіями, я подумав: “Це було б жахливо”. Це очищало мій розум, даючи зрозуміти, що це нормально бути тим, ким я є. Це нормально думати, що Голлі красуня. Те, що я одружений і вважаю її вродливою, не робить мене поганою людиною. Тоді як у моїй свідомості й християнському вихованні навіть думки були гріхами. Це був тривалий процес, який змусив мене усвідомити, що мої думки не є гріхом”, – зазначив він.

Сміт із дружиною виховують двох дітей: 23-річного Джейдена й 20-річну Віллов. Також актор має старшого сина 28-річного Трея від першого шлюбу.