fbpx

“Шо б тобі не казали, попереду перемога” – “Океан Ельзи” й Kalush випустили дуетну роботу

Головна Сторінка » “Шо б тобі не казали, попереду перемога” – “Океан Ельзи” й Kalush випустили дуетну роботу

Рок-гурт “Океан Ельзи” та хіп-хоп гурт Kalush презентували філософсько-мотиваційну пісню “Перемога”. Артисти презентували сингл та кліп до нього 12 жовтня на 27-річчя “ОЕ”.

У пісні закликають не звертати увагу на людей, які вказують тобі як треба жити. Ідею кліпу зобразили через образ головного героя, який під’єднаний до сторонніх думок і настанов.

“Перемога” – це продовження наших, ОЕ,​ творчих вилазок в інші жанри.​ Цієї зими я багато слухав хіп-хоп музики, від 1990-х до сучасної​, і в якийсь момент мені склалася рядки​ приспіву: “Шо би тобі не казали, попереду перемога​. Шо би тобі не кричали шакали в слід,​ в тебе своя дорога​”​. І зрозумів, що нашому хіп-хопу бути”, – поділився лідер “океанів” Святослав Вакарчук в описі під відео.

Режисером виступив Максим Ксьонда.

“Цe історія про галас, який оточує нас, всередині якого дуже багато людей, які вказують тобі, як правильно жити. Якщо слухати всіх, то не залишається часу на саме життя. Знаходження власного шляху починається з фільтрації “шумів”, які входять в тебе”, – прокоментував він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Давній друг”. Репер випустив кліп на саундтрек до роману Артема Чеха

У Львові 12 жовтня 27 років тому заснували рок-гурт “Океан Ельзи”, лідером і вокалістом якого є Святослав Вакарчук.

1994 року гурт “Клан тиші”, в якому грав кістяк майбутнього “ОЕ”, почув фірмовий голос Вакарчука і запросив на репетицію. Офіційною датою заснування гурту є 12 жовтня 1994-го. До речі, всі учасники першого складу гурту “Океан Ельзи” не мали музичної освіти. Вакарчук – кандидат фізико-математичних наук, гітарист Павло Гудімов вивчився за спеціальністю “Садово-паркове господарство”, ударник Денис Глінін – на економіста-енергетика, а бас-гітарист Юрій Хусточка випустився зі спеціальністю “Фінанси та кредит”.