Шольца оголосили “античоловіком” року у Німеччині – DW

Головна Сторінка » Шольца оголосили “античоловіком” року у Німеччині – DW

Канцлера Германії Олафа Шольца визнали “античоловіком року” за версією німецької редакції журналу Playboy.

Журнал щорічно проводить відповідні опитування серед мешканок Німеччини, щоб дізнатися, які відомі чоловіки їм запам’яталися в поточному році, пише DW.

Зазначається, що більшість жіночих симпатій у Німеччині зібрав колишній футболіст мадридського “Реала” та мюнхенської “Баварії” Тоні Кроос, який цьогоріч закінчив футбольну кар’єру. За нього, як за найкращого чоловіка року проголосували 17% опитаних. На другому місці – баскетболіст Денніс Шредер, на третьому – головний тренер національної збірної Німеччини з футболу Юліан Нагельсман.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шольц заявив, що зможе домовитись із Трампом про спільну стратегію щодо України

За даними DW, до першої десятки найпопулярніших чоловіків Німеччини не увійшов жоден політик. Натомість саме політики очолили альтернативний список – рейтинг “античоловіків року”. І більше за інших німкеням цього року не подобався канцлер Олаф Шольц. На другому місці – міністр економіки Роберт Хабек, на третьому – нещодавно відправлений у відставку міністр фінансів Крістіан Лінднер.

Українські біженці в Німеччині повинні або знайти роботу, або повернутися додому. Занадто багато українців знаходяться в Німеччині довго, їм варто почати працювати зараз, заявив канцлер Олаф Шольц.

Попередніх зусиль німецького уряду виявилося недостатньо, аби вирішити проблему безробіття серед біженців. Це питання Шольц обговорював зокрема з президентом України Володимиром Зеленським.