Штори – безпека та краса ваших вікон

Головна Сторінка » Штори – безпека та краса ваших вікон

Текстильні вироби в оздобленні інтер’єру житлового приміщення відіграють важливу роль. Лише за допомогою штор ви зможете видозмінювати простір, робити його актуальнішим до сезону і стилістичних метаморфоз, що відбуваються в ньому. Не всі зразки текстильних виробів для оздоблення віконних отворів заслуговують вашої уваги, і причина тому – погана якість. Як обрати текстильні вироби для вікон бездоганної якості? Де ж штори готові купити і не пожалкувати про це?

Стилістичний вектор у виборі текстилю для вікон

Звісно, варто спиратися на стилістичні особливості приміщення. Лофт, арт-деко, прованс, класика та інші напрямки у дизайні приміщень мають свої “пунктики”, враховуючи які ви зможете підібрати найбільш вдалий варіант текстильного оздоблення для вікон. Тип тканини, наявність декоративних елементів, кольорові рішення, малюнок – усі ці критерії впливатимуть на вибір гардин та фіранок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як врятуватися від спеки в квартирі без кондиціонеру: добірка дієвих порад

Експлуатаційні характеристики текстилю для вікна: від чого залежать

Експлуатаційний термін використання текстильних виробів для вікон залежить від багатьох критеріїв, а саме:

● Фактура тканини. Варто обирати текстиль під оздоблення мʼяких меблів у приміщенні. Також звертайте увагу на текстуру шпалер та фарби, якими оздоблені стіни.

● Щільність тканини. Багатошарова структура тканини перешкоджає потраплянню сонячного проміння у приміщення, у вечірні години – відблискуванню ліхтарів. Оптимальний варіант щільності – у діапазоні 150-300 г/м.

● Довжина. Для кухні та приміщень технічного призначення краще обирати короткі штори, для вітальні та спальні – вироби, що мають запас по довжині та які ефектно лежать на підлозі.

Краще штори купити з натуральної тканини, ніж з синтетичної. Це не лише піклування про естетичні особливості приміщення, а й здоров’я усієї родини.

Умови співпраці з інтернет-магазином

Усі клопоти щодо підбору текстильних виробів для ваших вікон в інтернет-магазині можуть взяти на себе. Для цього вам потрібно зв’язатися з менеджером та озвучити усі побажання, повідомити про технічні параметри віконних отворів, їхні архітектурні особливості. Широкий асортимент виробів дозволить вам швидко визначитися з вибором. Ставши постійним замовником, ви зможете отримувати знижки, брати участь у розіграшах та скористатися акційними пропозиціями.

В інтернет-магазині впевнені, що за їхньої участі ви зможете оздобити свій дім безпечними та стильними шторами. Звертайтеся!

Великі штори прикрашають помешкання й створюють затишок, якщо вони гарно випрані й висять на вікнах ідеально гладким полотном.

Але випрасувати їх дуже важко. Про перевірений лайфхак, що допоможе зробити, аби на шторах не було жодної складки, розповіла Gazeta.ua.