Штучний інтелект може зірвати вибори до Європейського парламенту

Головна Сторінка » Штучний інтелект може зірвати вибори до Європейського парламенту

У корпорації “Мета” створить команду для боротьби з дезінформацією та зловживанням генеративним штучним інтелектом напередодні виборів до Європейського парламенту.

ШІ може створювати текст, зображення та відео за секунди. Й у світі з’явилися побоювання, що це використають для зриву виборів, пише Reuters.

“З наближенням виборів ми активуємо Виборчий оперативний центр для виявлення потенційних загроз і введення пом’якшення в режимі реального часу”, – сказав голова Meta у справах ЄС Марко Панчіні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Орбан може очолити Європейську Раду – Politico

Цим будуть займатися експерти Мета з розвідки, науки про дані, інженерії, досліджень, операцій, політики контенту та юридичних команд зосередяться на боротьбі з дезінформацією, боротьбі з операціями впливу та протидії ризикам, пов’язаним із зловживанням генеративним ШІ.

Корпорація зараз працює з 26 незалежними організаціями з перевірки фактів у всьому ЄС. Збираються додати трьох нових партнерів у Болгарії, Франції та Словаччині.

Вибори до Європарламенту відбудуться 6-9 червня. 720 законодавців разом з урядами ЄС будуть ухвалювати нову політику та закони.

Голова Євроради Шарль Мішель оголосив, що не братиме участі у виборах до Європарламенту.

Він наголосив, що не бачить у своєму рішенні нічого суперечливого, написав Мішель в Facebook.

Його оголошення про участь у виборах до Європарламенту “викликало пильну увагу ЗМІ та спекуляції”. Цього він передбачити не міг, наголосив політик.