“Шуляк увірвалася без дозволу” – військовий про спілкування з головою партії “Слуг”

Головна Сторінка » “Шуляк увірвалася без дозволу” – військовий про спілкування з головою партії “Слуг”

Олег Симороз київський активіст, який пішов на фронт 2022-го, де втратив дві ноги. Коли лежав у лікарні, написав критичний допис про законопроєкт 5655, який розширює права будівельних забудовників. Співавторка документа голова партії “Слуга народу” Олена Шуляк прийшла до пораненого в палату і намагалася з’ясувати стосунки. Про це в інтерв’ю Gazeta.ua розповів Олег Симороз.

“Це був мій перший допис після поранення про ганебне голосування за законопроєкт 5655. Він значно розширює права великих капіталів, будівельної мафії. Нівелює діяльність активістів. Тому що ми раніше були в нерівних умовах, а цим законом забирають будь-яку можливість для боротьби. Дозволи буде складно оскаржити або скасувати. Я різко висловився, бо поки був на фронті, Олена Шуляк займалася не забороною “ОПЗЖ”, а домовлялася як зібрати голоси в інтересах будівельної мафії. А на голосуванні в комітеті ключові голоси дали депутати тієї ж “ОПЗЖ”, які взагалі не були в парламенті. На сесії у другому читанні вони ухвалили цей законопроєкт саме з “ОПЗЖ”. Я різко висловився. Мене у соцмережах підтримали”, розповів Симороз.

На наступний день до в госпіталь прийшла Шуляк. Без попередження і дозволу рідних, наголосив військовий.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Мріяв вижити і не думав про відірвані ноги” Олег Симороз

“Хоча я був дуже у важкому стані. Два тижні пройшли з останньої операції. Мої найкращі друзі питали дозволу у батьків, щоб провідати. А пані Олена прийшла просто так. Підняла на вуха керівництво госпіталю. Вигнала військового, який лежав зі мною в палаті. Спитала, які маю до неї питання. Це був діалог, начебто я до неї прийшов. Почала робити з мене дурня, начебто не знаю, про що пишу. Натякала, що я отримав кошти на лікування. Я сказав їй, що вона з Шуфричем буде гуляти на прогулянці у тюрмі. Шуляк намагалася замовчати цю історію, потім коли був скандал, написала знущальний допис нібито вибачення. Це теж не вдалося. Скандал доріс до того рівня, що президент не підписав закон. Шуляк далі веде себе цинічно каже, що прийшла провідати ветерана. Це була не просто розмова це було з’ясування стосунків. Я цю історію не відпущу вони голосували з “ОПЗЖ”, поки я на фронті, а потім вона прийшла до мене це якась корона на голові. Має відповідати за свої дії перед судом”, додав Симороз.

13 грудня нардепи підтримали законопроєкт №5655 про реформу містобудування. Шуляк як співавторка документа заявила, що законопроєкт загрожує чиновникам, які “рішають питання” в будівельній сфері. Сам законопроєкт ще не підписаний.