Сі шукає свій спосіб розв’язання “української кризи”

Головна Сторінка » Сі шукає свій спосіб розв’язання “української кризи”

Глава Китаю Сі Цзіньпін заявив, що Китай буде шукати врегулювання “кризи в Україні” у власний спосіб.

Він сказав про це на зустрічі з президентом Польщі Анджеєм Дудою в Пекіні, передає пресслужба Міністерства закордонних справ Китаю.

“Сі Цзіньпін підкреслив, що позиція Китаю стосовно “української кризи” полягає у сприянні мирним переговорам і політичному врегулюванню”, – йдеться в повідомленні.

Очільник КНР заявив про необхідність докласти зусиль для запобігання розширенню й посиленню конфлікту, зменшення напруженості та створення умов для мирних переговорів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сі Цзіньпін пообіцяв Путіну зміцнити дружбу між Китаєм та РФ попри війну в Україні

“Китай готовий і надалі відігравати конструктивну роль у політичному врегулюванні “кризи в Україні” у свій власний спосіб та підтримує всі зусилля, які сприяють мирному вирішенню кризи й побудові ефективної та стійкої архітектури європейської безпеки”, – зазначив Сі.

Він додав, що Пекін виступає проти критики іншими країнами його “звичайної торгівлі” з Росією. Сказав, що метою такої критики є дискредитація Китаю.

Лідер КНР Сі Цзіньпін під час брифінгу з російським диктатором Володимиром Путіним заявив, що Китай і РФ “виступають за політичне врегулювання” війни в Україні.

Вони підписали спільну декларацію і заявили про поглиблення зв’язків Китаю і РФ та співпрацю у сфері торгівлі та основних зовнішньополітичних питань, передає BBC.

Напад Росії на Україну вони назвали “кризою”.