Сім фраз, які притягують бідність. Не промовляйте їх ніколи

Головна Сторінка » Сім фраз, які притягують бідність. Не промовляйте їх ніколи

Людина може сама відігнати від себе фінансовий успіх.

За народними повір’ями, така неприємність відбувається, якщо вимовляти усталені фрази, які дуже часто можна почути в оточенні людей, пишет pixelinform.

Деякі слова сприяють закриття грошового каналу. І справа не лише у прикметах, а й у психології.

Щоб не стати бідним і не рахувати копійки, не говоріть ці фрази
“Не в грошах щастя”

Ці слова можна вимовляти лише забезпеченій людині, яка дійсно знає, чи є багатство джерелом щастя.

А ось тому, хто не може похвалитися серйозним прибутком, говорити ці слова не варто. Відповідно до прикмет, фінансовий потік не дійде до людини, яка вербально відмовляється від грошей.

“Це не гроші”

Часто люди кажуть: “Та що там ці двісті гривень. Це ж не гроші”. Тут важлива не тільки магічна складова фрази, яка полягає в тому, що ви знецінюєте гроші і свою працю, якою їх заробляєте. Тут важливо також пам’ятати і про те, що сто, п’ятдесят, двісті гривень це теж гроші. Якщо ви занадто легко ставитеся до таких сум, то спробуйте їх відкладати складайте їх в одне місце, щоб зрозуміти, що велике завжди складається з малого. Без одної гривні немає мільйона, тому при підрахунках важлива навіть гривня.

“Бідність не порок”

З вуст бідняка ця фраза звучить як виправдання.

Крім того, незабезпечена людина, яка вимовляє такі слова, може втратити мотивацію та відмовитися від багатьох цілей.

“Мені це не по кишені”

Бракує грошей на якийсь товар? У таку ситуацію потрапляє багато хто.

Але про проблему не треба говорити вголос. Інакше вона так і збереже актуальність.

“Всіх грошей не заробиш”

Такі слова часто вимовляють люди, які хочуть виправдати свою лінь. Фраза робить людину менш працездатною та цілеспрямованою.

“Не жили багато, нема чого й починати”

Згідно з прикметами, вимовляючи цю фразу, людина ставить на собі “мітку” бідняка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Цим трьом знакам вдаватиметься все й одразу гороскоп на 14 вересня

Та й із раціональної точки зору ці слова дуже небезпечні: навіщо позбавляти себе можливості розпочати новий період у житті.

Не маю грошей

Люди часто кажуть: “сиджу без копійки. Навіть хліб немає за що купити. В той час в людини є гроші, хай справді небагато, але вони є. Краще сказати. “В мене поки недостатньо грошей на цю річ”.

У вересні в багатьох відкриється друге дихання. Зуміють розкрити свої таланти наповну ті, кому завадили це зробити влітку. Про це Gazeta.ua розповіла астрологиня Олена Максимова.

Зростуть заробітки у тих, хто займається торгівлею. Особливо це позначиться на рієлторах. У вересні українці почнуть активніше купувати нерухомість на вторинному ринку. Менше довірятимуть банкам та фінансовим спілкам. Найбільш грошовитим виявиться початок місяця. Не поспішайте витрачати усе зароблене на прикраси, побутову техніку та їжу. Це період розумних капіталовкладень.

Подумайте про те, наскільки ви готові до зими. Саме зараз варто подбати про дрова, замовити генератор і павербанк. Зростуть заробітки, легко буде знайти хорошу роботу і досягти кар’єрного росту. Улюбленцями долі себе відчують Тельці, Стрільці, Раки, Леви і Водолії