Сім колоритних місць, якими вражають Чернівці

Головна Сторінка » Сім колоритних місць, якими вражають Чернівці

Чернівці називають “Перлиною Буковини” або “Маленьким Парижем”.

В цьому колоритному місті залишила слід Османська імперія, Австро-Угорщина та Румунія.

Чернівці захоплюють своєю архітектурою. Є безліч місць, які варто побачити. Gazeta.ua розповість, на що подивитись та куди сходити за один день.

Резиденція митрополитів Буковини та Далмації

Це перше місце, яке необхідно відвідати в Чернівцях. Це архітектурний шедевр, над яким трудилися найкращі віденські, чеські, буковинські майстри. Головним архітектором проекту став чех – Йозеф Главка.

На сьогодні колишня резиденція використовується як головний корпус Чернівецького національного університету. Будівля стала впізнавана, часто з’являється у кінострічках. Кожен, хто побуває у місті, повинен її відвідати.

Вулиця Ольги Кобилянської

Чи не найгарніша вулиця міста, де зосереджено чимало цікавих ресторанів, кав’ярень, салонів краси тощо. З культурних цікавинок тут можна знайти краєзнавчий музей. Існує легенда, що за вулицею колись так доглядали, що підмітали тільки букетами троянд, а відвідувачів з брудним взуттям взагалі не пускали. Та і мили бруківку щодня милом. Так чи інакше, але якщо будете гуляти по центру Чернівців, то пропустити цю вулицю неможливо.

Брати-близнюки

Із площі Театральної одразу видніються дві цікаві будівлі, схожі як дві каплі води. У народі вони отримали неординарну назву будинки-близнюки. Знайдіть 10 відмінностей!

Аптека-музей

На вулиці Ольги Кобилянської варто зайти до маленького музею-аптеки. Подібні музеї в Україні є тільки в Києві та Львові, а третій у Чернівцях. Історія аптеки розпочалася ще на початку 20 століття – 1903 року. Цікавим є те, що це єдина аптека в місті, де по сьогодні виготовляють лікарські форми на замовлення. Це одне з місць, яке варто побачити у Чернівцях на власні очі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тури вихідного дня: шість міст України, які вражають весняною красою

Серце кохання

Якщо ви шукаєте романтичне місце в Чернівцях, то вам підійде Серце кохання, яке знаходиться у парку імені Шевченка. Ця локація – для закоханих парочок. На пам’ятнику висить табличка із написом “Це серце я присвятив коханiй i всiм закоханим свiту”.

Органний зал

Органним залом називають вірменську католицьку церкву східного обряду святих апостолів Петра та Павла. Освячення споруди провели ще 1875 року, а 1988 тут встановили величний орган, який досі працює та тішить відвідувачів.

Будинок-корабель

Неординарний за формою будинок розмістився на перетині вулиць Головної та Шолом-Алейхема. Дотепер місцеві жителі називають його “шифа”, що в перекладі з німецької означає “корабель”. Будинок-корабель є одним із перших кам’яних будинків, зведених наприкінці 19 століття, і своїм виглядом нагадує справжній морський корабель.

Зараз важливо подорожувати Україною, щоб побачити усю її красу і величність.

Якщо звикли їхати до моря чи в гори, то варто ще й відвідати природні заповідники.

Під час війни є можливість побачити лише три.