Сім ознак, що ялинка свіжозрубана і не обсипається швидко

Головна Сторінка » Сім ознак, що ялинка свіжозрубана і не обсипається швидко

Якщо хочете, щоб куплена ялинка простояла до Різдва і Нового року, вам потрібно уміти її вибирати,

Є ознаки, які вказують, що ялинка свіжа і здорова, пише Еxpress.co.uk.

Аромат дерева

Різні дерева пахнуть по-різному, але сильний, приємний і свіжий аромат є гарним показником здорового дерева. Затхлий та пліснявий запах ознака можливого розкладання.

Рівномірно розташовані гілки

Рівномірне розташування гілок показує, що за деревом правильно доглядали. Будь-які голі ділянки означають, що дерево перебуває у стані стресу, а отже, воно не протримається до Різдва.

Колір

Перше і найпростіше, на що варто звернути увагу покупцям ялинок, це колір. Треба, щоб ваше дерево мало якомога яскравіший і зеленіший вигляд. Не забудьте ретельно оглянути всю ялинку, щоб переконатися, що на ній немає ділянок із сірою або коричневою хвоєю.

Стан голок

Переконайтеся, що голки гнучкі, оскільки жорсткі голки, які легко ламаються, є першою ознакою дерева, що вмирає.

Опадання хвої

Перевірити хвою можна, провівши руками по гілках або постукуючи по стовбуру дерева. Майте на увазі, що деяке опадання хвої буде, але якщо опадає занадто багато, варто пошукати свіжіше дерево.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки цього року коштує новорічна ялинка: ціни по областях

Умови зберігання

Вибирайте дерево, яке зберігається у частково затіненому місці. Деревам, які зберігалися таким чином, буде легше адаптуватися, коли їх перенесуть до приміщення.

Міцний стовбур

Міцний стовбур необхідний для безпеки і є позитивною ознакою здорової ялинки. Це свідчить про те, що за деревом добре доглядали і воно правильно розвивалося.

Під час підготовки до різдвяно-новорічних свят багато українців встановлюють вдома святкову ялинку. Однак далеко не всі знають, коли можна ставити ялинку, щоб майбутній рік був вдалим.
Якщо ви встановите і нарядите ялинку в день святого Миколая в цей день за старим або новим стилем, то зможете “притягнути” в своє життя благополуччя і фінансовий зліт. Ідеальний варіант і для дітей, адже разом з подарунками від Миколая вони отримають і додаткову атмосферу свята.