fbpx

“Сімейна лікарка”-антивакцинаторка знову засвітилася. Цього разу втрутилася поліція

Головна Сторінка » “Сімейна лікарка”-антивакцинаторка знову засвітилася. Цього разу втрутилася поліція

На станції переливання крові у Миколаєві учасники мітингу антивакцинаторів влаштували конфлікт 11 листопада.

Довелося викликати поліцію, повідомив під час брифінгу, сьогодні, 12 листопада заступник голови Миколаївської ОДА Юрій Гранатуров.

“На станції переливання крові так звана сімейний лікар, яка завзято несла нісенітницю на мітингу антивакцинаторів, влаштувала конфлікт. Вони зривали там маски з деяких лікарів. На місце викликали поліцію. Їх всіх привели до тями”, – розповів віцегубернатор.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На мітингу антивакцинаторів дякують Росії і кричать про “один народ”

Щодо однієї з учасниць, яка називалася сімейною лікаркою, Гранатуров заявив, що вона не є медичним працівником.

“Вона не сімейний лікар. І в жодному реєстрі не значиться. Не довіряйте шарлатанам та балаболам. Усі нормальні люди ходять на роботу, займаються своїми дітьми та справами, а не ходять на площу та не розповідають алхімію якусь”, – сказав Гранатуров.

У Миколаєві на мітингу проти Covid-вакцинації “сімейна лікарка” заявила, що жодні тести не можуть підтвердити захворювання. Діагноз виставляє тільки лікар. А тих лікарів, які вірять у коронавірус, “потрібно вішати”.

Вона також зазначила, що її звуть Оксана Валеріївна Винник. Однак в інтернеті немає інформації, що жінка працює сімейною лікаркою в Миколаєві. Взагалі про це ім’я немає згадок.