Сім’я Трампа за рік заробила на криптовалюті $1,4 млрд

Home Новини звідусіль Сім’я Трампа за рік заробила на криптовалюті $1,4 млрд

Сім’я президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа дедалі активніше заробляє на криптовалюті.

Близько п’ятої частини її статків пов’язані з цифровими активами, повідомляє Bloomberg.

“Сукупний капітал родини Трампа становить близько 6,8 млрд доларів, з яких приблизно 1,4 млрд доларів припадає на криптовалютні проєкти. Це найбільша частка цифрових активів у структурі сімейного багатства Трампів за весь час”, – пише видання.

Зростання криптовалютної складової забезпечили кілька проєктів, пов’язаних із родиною президента США.

“Серед них – World Liberty Financial, децентралізована фінансова платформа з власним токеном, а також American Bitcoin Corp, компанія з майнінгу біткоїна. Окрім цього, частину доходів принесли мемкоїни та інші цифрові токени, асоційовані з ім’ям Трампа”, – сказано в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Мирне питання можна вирішити” – Віткофф розказав, із чим летить до Путіна

Такий зсув у бік криптовалют свідчить про зміну інвестиційної стратегії родини – від традиційної нерухомості, ліцензійних угод і брендингу до високоризикових цифрових активів.

“Водночас загальний обсяг статків родини залишається відносно стабільним. Зростання доходів від криптовалют частково компенсувало втрати в інших напрямах бізнесу, зокрема падіння ринкової вартості Trump Media Technology Group, материнської компанії соцмережі Truth Social”, – йдеться в аналізі агенства.

Група народних депутатів пропонує дозволити включення криптовалюти в міжнародні резерви України, незважаючи на її високу ризикованість. Наразі резерви формуються тільки з надійних активів.

США вже працюють над створенням стратегічного крипторезерву, а подібні ініціативи існують у низці американських штатів.