Sinta Group: провідний представник ремонтних послуг автотранспорту в Україні

Головна Сторінка » Sinta Group: провідний представник ремонтних послуг автотранспорту в Україні

Sinta-Group – провідна компанія ремонтних послуг для всіх типів автотранспорту в Україні, пропонує комплексні рішення для відновлення та обслуговування легкових та вантажних автомобілів, спецтехніки, автобусів та причепів. Завдяки багаторічному досвіду компанія зарекомендувала себе як надійний партнер для водіїв та бізнесу по всій країні.

Основні послуги Sinta Group

Sinta-Group спеціалізується на ремонті та технічному обслуговуванні широкого спектру транспортних засобів. Наші послуги включають:

Ремонт вантажівок: від дрібного ремонту до капітального відновлення двигуна та ходової частини.

Обслуговування легкових автомобілів: усі види робіт, від діагностики до ремонту системи кондиціювання та електрики.

Ремонт спецтехніки: рішення для будівельної та дорожньої техніки, що враховують специфіку експлуатації.

Ремонт автобусів: комплексний підхід до обслуговування та ремонту пасажирського транспорту.

Сервіс причепів: від ремонту осей та підвіски до відновлення електричних систем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому після заміни оливи з’являється стукіт у двигуні: експерти назвали п’ять причин

Кожна послуга здійснюється з використанням передових технологій та матеріалів, що гарантує високу якість та довговічність ремонтних робіт.

Успішні проєкти та відгуки клієнтів Sinta Group

Sinta-Group пишається своїми досягненнями у сфері ремонту транспортних засобів. Нещодавно успішно завершили великий проєкт відновлення вантажного флоту для великої логістичної компанії, включаючи повний ремонт двигунів і систем управління для більш ніж 20 вантажівок. Також здійснили ремонт спецтехніки для будівництва, в результаті якого техніку повернули до ладу в мінімальні терміни.

Відгуки клієнтів:

“З Sinta-Group наш автопарк завжди у чудовому стані. Завдяки їхньому професіоналізму та оперативності, ми змогли істотно скоротити час простою наших машин”, – Олексій Д., директор з логістики.

“Після ремонту нашого автобуса для перевезення персоналу ми помітили значне поліпшення його роботи. Рекомендую Sinta-Group як надійного партнера”, – Марина В., керівник транспортного відділу.

Плани на майбутнє

У планах Sinta-Group – подальше розширення сервісу. Планують впровадження новітніх технологій діагностики та ремонту, що дозволить ще точніше визначати несправності та швидко їх усувати. Крім того, має бути оновлення обладнання на станціях технічного обслуговування. Також наголошують на підвищенні кваліфікації своїх співробітників через серії професійних тренінгів та майстер-класів від провідних експертів автоіндустрії.

Якщо вам потрібен якісний та надійний ремонт вашого автотранспорту, звертайтесь до Sinta-Group. Тут гарантують вам найкращий сервіс та професійний підхід. Запишіться на сервіс сьогодні по телефону або через веб-сайт.

Контакти:

Телефон: (067) 216-99-94

Веб-сайт: sinta-group.com.ua

Адреса: Київська обл., с. Святопетрівське, вул. Білогородська, 14