Відомі українські медійники Володимир Петров та Сергій Іванов, за інформацією народного депутата Ярослава Железняка, отримали відстрочку від військової служби. Ця новина викликала резонанс, особливо з огляду на обставини та час оформлення бронювання.
Депутат повідомив про ці факти у своїх публічних джерелах. Він зазначає, що відповідні документи були оформлені після гучної атаки на антикорупційні органи, яку, за словами Железняка, Петров та Іванов активно виправдовували у своїх ефірах.
Згідно з оприлюдненими даними, Володимир Петров з кінця липня обіймає посаду в державній установі «Національне військове меморіальне кладовище». Там він відповідає за інформаційну політику, що, ймовірно, стало підставою для бронювання.
Сергій Іванов, як стверджує депутат, також з липня працевлаштований у компанії-підряднику великої державної енергетичної корпорації. Цей факт, за його словами, забезпечив йому можливість отримати відстрочку від мобілізації.