fbpx

Скандал із главою МВФ: виконавча рада завершила перевірку

Головна Сторінка » Скандал із главою МВФ: виконавча рада завершила перевірку

Виконавча рада Міжнародного валютного фонду завершила перевірку дій директорки-розпорядниці фонду Крісталіни Георгієвої під час складання рейтингу Doing Business.

Рада висловила довіру Георгієвій, вирішила її не усувати. І загалом не знайшла доказів її провини, йдеться в заяві на сайті МВФ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна отримає $2,7 млрд від МВФ

“Рада ретельно вивчила інформацію від юридичної фірми WilmerHale, яка виявила порушення в складанні рейтингу, взяла її до відома, провела вісім зборів і двічі заслухала Георгієву. Представлена інформація не містить переконливих доказів того, що директорка-розпорядниця відіграла неналежну роль у підготовці звіту Doing Business 2018 року, коли вона була головою Світового банку”, йдеться в пресрелізі.

Рада вірить у здатність Георгієвої ефективно виконувати обовʼязки.

Перевірка ще триває.

Керівники Світового банку чинили “невиправданий тиск” на персонал, щоб підвищити рейтинг Китаю у звіті банку Doing Business 2018.

У тиску звинуватили виконавчу директорку Крісталіну Георгієву, яка очолює Міжнародний валютний фонд. Про це йдеться в незалежному розслідуванні юридичної фірми WilmerHale.

У звіті йдеться про “прямий і непрямий тиск” із боку високопосадовців в офісі тодішнього президента Світового банку Джима Йонґа Кіма для зміни методології звіту, щоб підвищити рейтинг Китаю. Припускають, що це відбулося за його вказівкою.