fbpx

“Складання повноважень не змінить суть проблеми” – Венедіктова про напад на знімальну групу “Схем”

Головна Сторінка » “Складання повноважень не змінить суть проблеми” – Венедіктова про напад на знімальну групу “Схем”

Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова відреагувала на напад на знімальну групу “Схем” у офісі державного банку.

Відповідальним буде повідомлено про підозру. І складання повноважень не змінить суть проблеми, написала Венедіктова у Facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Напад на журналістів “Схем”: відео додали до справи. Скоро будуть підозри

“У цьому питанні немає місць для роздумів – справедливе та ефективне розслідування, підозра, передача в суд, вирок. Перешкоджання журналістам не вичистиш з флешок відповідальність неминуча. Не змінить суті проблеми і складання повноважень”, – йдеться в повідомленні.

Прокурори і поліцейські активно працюють над розслідуванням цього неприпустимого інциденту. Вже найближчим часом відбудуться слідчі дії із потерпілим журналістом і до матеріалів має бути долучений оригінал відновленого відеозапису конфлікту.

У Києві 4 жовтня на журналістів “Схем” скоїли напад під час інтерв’ю з головою правління державного Укрексімбанку Євгеном Мецгером.

У знімальної групи забрали техніку й видалили відеозаписи. За версією редакції, інцидент стався після того, як Мецгеру “не сподобалося одне запитання журналіста-розслідувача Кирила Овсяного”.

В Укрексімбанку 5 жовтня відреагували на заяву про напад на журналістів. Звинувачення відкидали. І запевняли, що журналіст з оператором безперешкодно покинули приміщення банку, техніку в них ніхто не відбирав.

Того ж дня журналісти відтворили знищене відео. І вже 6 жовтня Мецгер заявив про складання повноважень на час слідства.