Словацькі перевізники пригрозили приєднатися до блокади кордону

Головна Сторінка » Словацькі перевізники пригрозили приєднатися до блокади кордону

Словацькі перевізники пригрозили заблокувати перетин кордону зі словацької сторони для українських перевізників, якщо Європейська комісія не поверне видавання комерційних дозволів на перевезення в межах ЄС.

Про це йдеться у листі Союзу автоперевізників Словаччини (UNAS) до Міністерства транспорту країни, повідомили LIGA.net.

Словацькі перевізники заявили міністерству розпочати взаємодію з Європейською комісією і вимагати знову видавати ліцензії українським перевізникам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що буде з економікою України – прогноз від ЄС

“Словацький вантажний транспорт стоїть на колінах. Як бачите, польські перевізники блокують свої кордони, бо мають таку саму проблему, як і наші перевізники”, – заявили UNAS.

Через збільшення вантажних перевезень у ніч на неділю, 12 листопада, було обмежено рух вантажного транспорту на східному кордоні Словаччини, повідомило місцеве видання Teraz.

Черги машин вишикувалися не тільки перед прикордонним переходом Вишнє Нємецьке, а й на прилеглих територіях.

6 листопада польські перевізники розпочали блокувати рух вантажівок у пунктах пропуску “Краківець-Корчова”, “Ягодин-Дорохуськ” і “Рава-Руська-Хребене”.

Вони вимагали заборонити реєстрацію у Польщі транспортних компаній з іноземним капіталом; відновити видачу дозволів на в’їзд до ЄС для українських перевізників; відключити польські автомобілі та автомобілі з ЄС зі системи єЧерга з української сторони.

Черги на в’їзд перед заблокованими пунктами пропуску на українсько-польському кордоні сягали 40 км.