fbpx

“Слуги” пояснили, чому Разумкова не виганяють з Ради

Головна Сторінка » “Слуги” пояснили, чому Разумкова не виганяють з Ради

Колишнього спікера Дмитра Разумкова не позбавляють депутатського мандату, щоб в нього не ріс рейтинг.

Про це з посиланням на співрозмовників у фракції “Слуга народу” пише LIGA.net

“Про падіння рейтингу Діми думають лише космонавти. Він має ядро розчарованих у “слугах” і потенціал для зростання до 10-12%. Ми заміряли, що буде, якщо ми заберемо у нього мандат. Діма у такому разі зростає ще більше”, – розповів один із керівників фракції.

Щоб не додавати електоральних балів Разумкову та його компанії, “Слуга народу” вирішила не рубати з плеча та не виганяти “зрадників” із фракції.

“Ми дивитимемося, як колеги поводитимуться при голосуваннях за важливі програмні законопроєкти. Це будемо для нас маркером”, сказала заступниця голови фракції Євгенія Кравчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Разумкову вже не подобається серіал “Слуга народу”

Інша частина фракції впевнена, що за кілька місяців рейтинги ексспікера знизяться, а хайп навколо його відставки пройде.

“Діма може спробувати зірвати нам голосування за бюджет, щоб ми пішли в бюджетну ніч. Розповідатиме, що коаліції немає, а за це розпустили минуле скликання”, припускає співрозмовник у керівництві “СН”.

7 жовтня Верховна Рада відкликала Разумкова з посади спікера. За проголосували 284 депутати.

Замість нього головою ВР призначили Руслана Стефанчука.

8 листопада колишній спікер опублікував список народних депутатів, які увійдуть до міжфракційного об’єднання “Розумна політика”. Там зокрема будуть 21 нардеп від “Слуги народу”.

16 листопада у парламенті оголосили про створення об’єднання. З нього відразу вийшов нардеп від “Батьківщини” Володимир Кабаченко.