fbpx

Служба безпеки Латвії спрогнозувала тривалість війни в Україні

Головна Сторінка » Служба безпеки Латвії спрогнозувала тривалість війни в Україні

Бойові дії на території України триватимуть щонайменше до кінця 2023 року.

Обидві сторони підуть у наступ, якщо буде така можливість. Про це свідчать дані Служби безпеки Латвії (СБЛ).

На подальший розвиток війни передусім вплине швидкість, з якою вироблятимуть зброю й боєприпаси для сторін. Зараз озброєння не вистачає як Україні, так і Росії, кажуть в СБЛ.

Також на бойові дії впливатиме здатність рекрутувати додаткових солдатів і фінансово-економічна ситуація в обох країнах.

До того ж, для перемоги України потрібна значно більша військова підтримка Заходу.

“2023 року Україна продовжить звертатися до міжнародної спільноти з проханням не допустити втоми від війни. Росія продовжуватиме докладати зусиль для підриву західної підтримки України, намагаючись розколоти Захід і продовжуючи поширювати ядерні погрози”, йдеться в документі.

Як стверджується, Кремль не змінив своїх стратегічних цілей в Україні. Саме тому планує відновити новий наступ навесні після зимового перепочинку.

Союзники впевнені, що Москва розглядає можливість відновлення наступу на Київ. На думку СБЛ, повна окупація Донбасу є мінімальною тактичною метою РФ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пєсков “розганяє” провокаційні заяви про переговори з Україною

Служба безпеки Латвії вважає, що відновлення мирних переговорів нині неможливе.

“Росія не готова покинути територію України, а Україна не готова до територіальних втрат. Сигнали, які надсилає Росія про готовність до відновлення переговорів, можна розцінювати як блеф. Росія буде головним бенефіціаром будь-якого перемир’я. Їй потрібен час, щоб перегрупуватися і підготуватися”, – зазначається в документі.

Ризик застосування Росією ядерної зброї у СБЛ вважають низьким, оскільки це може призвести до прямого втручання Заходу у війну.

Також це відштовхне від Росії дружні до неї Китай або ж Індію.

Вирішальні бої в Україні триватимуть із середини до кінця весни цього року. Саме тоді буде переломний момент війни, спрогнозував керівник Головного управління розвідки Кирило Буданов. Він також провів футбольну аналогію, говорячи про терміни закінчення війни. За словами Буданова, зараз “рахунок 1:1, а хвилина матчу 70-а”.

Володимир Путін не прагне миру в Україні. Диктатор не збирається зменшувати градус війни, попри заяви про нібито можливість мирних переговорів, заявив генсек НАТО Єнс Столтенберґ.

Російсько-українська війна триватиме ще щонайменше рік. Президент Росії Володимир Путін перетнув межу і не збирається зупинятися, заявив міністр оборони Великої Британії Бен Воллес

Generated by Feedzy