fbpx

Смертельна ДТП з Infiniti: у 16-річного водія примусово відберуть кров для експертиз

Головна Сторінка » Смертельна ДТП з Infiniti: у 16-річного водія примусово відберуть кров для експертиз

У 16-річного Миколи Харківського, який за кермом Infiniti влаштував смертельну ДТП у Харкові, примусово відберуть кров для проведення експертиз.

Поліція звернулась до суду з відповідним клопотанням, повідомив у Facebook один із адвокатів родини загиблого Ігоря Носова Масі Наєм.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 16-річний водій Infiniti-вбивці може не отримати максимальний термін

“Сьогодні клопотання суд задовольнив та дозволив слідчому примусове відібрання зразків крові підозрюваного. Зразки крові необхідні для порівняльного аналізу в ряді спеціальних експертиз, більшість з яких вже призначена”, – розповів Наєм.

Додав, що захист Харківського не оскаржив рішення суду про тримання його під вартою. Строки апеляційного оскарження запобіжного заходу повинні були закінчитись ще 2 листопада.

26 жовтня у Харкові 16-річний Микола Харківський за кермом позашляховика Infiniti проїхав на червоне світло на великій швидкості й зіткнувся з легковим авто Chevrolet.

Від потужного удару легковик буквально розірвало на частини. Водій 58-річний Ігор Носов загинув миттєво. Водій і пасажири люксового авто травмувалися.

Здавати кров на аналіз добровільно Харківський відмовився, на що мав право. Але саме аналіз крові може повністю виключити відсутність в організмі будь-яких речовин, що прямо впливають на кваліфікацію злочину.