Соцмережа Маска блокує розслідування Bellingcat про удар російської ракети по “Охматдиту”

Головна Сторінка » Соцмережа Маска блокує розслідування Bellingcat про удар російської ракети по “Охматдиту”

Соцмережа X блокує розслідування Bellingcat про удар російською ракетою X-101 по дитячій лікарні “Охматдит” у Києві.

Деякі користувачі отримали попередження від соцмережі про те, що посилання на цей матеріал начебто може бути “небезпечним”, пишуть “Детектор медіа”.

“Посилання, за яким ви намагаєтеся перейти, було визначено X або нашими партнерами як таке, що може містити спам або становити небезпеку, відповідно до Політики X щодо URL-адрес”, – йдеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російські терористи ударом по Києву вбили 10-річного каратиста Максима Симанюка, його матір і сестру

Згідно з попередженням, яке отримали користувачі, лінк на текст Bellingcat нібито може належати до “шкідливих посилань, які крадуть особисті дані або шкодять електронним пристроям; спам-посилань, які вводять людей в оману або негативно впливають на використання ними сервісу; жорстокого або оманливого вмісту, який може завдати шкоди в реальному житті; певних категорій вмісту, що за умови безпосереднього розміщення в X порушують Правила X”.

Напередодні аналітики Bellingcat, а також експерти з ядерної зброї та ракетних технологій підтвердили завдяки відеоматеріалам у відкритих джерелах невдовзі після атаки, що “Охматдит” у Києві вразила російська крилата ракета X-101.

Позаторік мільярдер Ілон Маск придбав компанію Twitter за $44 млрд. Після цього соцмережа Twitter змінила логотип на X.

Раніше повідомлялося, що внаслідок російського ракетного удару по Києву 8 липня загинули 33 людини, серед яких четверо дітей. Постраждали 120 людей, серед яких 10 дітей.

Росіяни вдарили по лікарні “Охматдит” крилатою ракетою Х-101, повідомила Служба безпеки України.

Від російського ракетного удару загинула працівниця “Охматдит” – дитячий нефролог Світлана Лук’янчук. Сьогодні стало відомо, що помер маленький хлопчик, якого госпіталізували після удару по дитячій лікарні.