“Сьогодні – особливий день”: Зеленський звернувся до українців

Головна Сторінка » “Сьогодні – особливий день”: Зеленський звернувся до українців

18 листопада відзначають День сержантів і старшин Збройних сил України.

Нині в українських військах служать понад 150 тисяч сержантів і старшин, зазначив у відеозверненні з нагоди свята президент Володимир Зеленський.

“Сьогодні – особливий день. День наших воїнів, від яких безпосередньо залежать сила й успішність усієї нашої армії”, – зазначив президент.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російські МіГи відправлять за “Москвою”? Зеленський наказав розібратись із носіями “Кинджалів”

Він подякував кожному сержанту та старшині, які піклуються про солдатів і про Україну, здобувають необхідні результати для своїх підрозділів і для всієї держави.

“Надійні сержанти й старшини – це завжди опора для командирів і допомога солдатам і матросам. Вони безпосередньо керують солдатами та ведуть воїнів у бій. Вони зміцнюють мотивацію, навчають солдатів, тримають моральний дух. Коли сержантам і старшинам можна довіряти, армія нездоланна”, – наголосив Зеленський.

Президент Володимир Зеленський показав фото українських бійців на лівому березі Херсонської області. Він подякував воїнам за силу та рух уперед.

Напередодні президент Володимир Зеленський звільнив Олександра Тарасовського з посади заступника голови Служби зовнішньої розвідки України.