Сьогодні знову вимикатимуть світло. Завтра будуть погодинні відключення

Головна Сторінка » Сьогодні знову вимикатимуть світло. Завтра будуть погодинні відключення

Сьогодні, з 19:25 до 22:00 запроваджуються контрольовані аварійні відключення для промислових і побутових споживачів в усіх регіонах.

Завтра, з 00:00 і впродовж доби 16 травня по Україні для побутових і промислових споживачів будуть діяти планові обмеження – графіки погодинних відключень. Про це повідомило Укренерго.

“Це допоможе зробити контрольовані відключення більш передбачуваними для споживачів, а роботу енергосистеми більш безпечною”, – пояснили.

Причина обмежень – збільшення споживання електроенергії під час похолодання. Потужностей українських електростанцій недостатньо через наслідки п’яти російських ракетно-дронових атак по українській енергосистемі з 22 березня.

Диспетчерський центр Укренерго вже довів до обленерго ліміти споживання для кожного регіону, сказали.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нацбанк оновив курс валют на 16 травня

“Отримати інформацію про те, як саме будуть діяти обмеження споживання у вашому регіоні, можна буде у кабінеті споживача, на офіційних сайтах обленерго (посилання в першому коментарі), а також на їхніх сторінках у соцмережах”, – повідомили.

“Обсяг обмежень розподілений рівномірно між всіма регіонами. Енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури не обмежується”, – сказали в Укренерго.

Вчора Укренерго також попереджало, що з 21:00 до 24:00 вимушене запровадити контрольовані аварійні відключення в усіх регіонах. Споживачів закликали економити електроенергію.