Спальня для двох: як створити комфорт

Головна Сторінка » Спальня для двох: як створити комфорт

Спальня одне з найважливіших приміщень в оселі. Це не вітальня, де ви приймаєте гостей. Не кухня, де снідаєте та вечеряєте. А саме спальня, де ви залишаєтеся вдвох на самоті для спільних розмов, обіймів або просто відпочинку.

Як вибрати зручне ліжко

Найважливішим елементом спальні є ліжко. Саме з нього потрібно починати планування кімнати. Важливі фактори, які потрібно врахувати:

1. Де стоятиме спальне місце. Коли йдеться про кімнату для двох, розташовувати ліжко двоспальне сертифіковане потрібно так, щоб до нього можна було зручно підійти з обох боків.

2. Якого розміру ліжко буде комфортним для двох.

2.1. Для підбору оптимального розміру, якщо дозволяє житлова площа, можна скористатися однією з формул. Вважається, що комфортним є місце, де можна розвести лікті в сторони та не торкнутися людини поряд.

2.2. Ще один нюанс висота ліжка. Що молодшою є людина, то нижчими можуть бути меблі.

3. Які матеріали більш надійні та довговічні. Популярними сьогодні є ліжка з натурального дерева, металеві та з ДСП/МДФ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ідеальне місце для кліщів: чому не можна лягати в ліжко з мокрим волоссям

4. Чи брати модель з підйомним механізмом. Скоріше так. Бо наявність додаткової ніші під ліжком для складання, наприклад, постільної білизни чи несезонного одягу це перевага.

4.1. Також можна вибрати ліжко без додаткових ніш. Це зручно, коли є велика спальня і немає необхідності щось кудись ховати чи щодня складати постіль. Застелили ліжко покривалом і пішли у своїх справах.

5. Кругле чи класичне? Якщо є нестримне бажання вирізнитися оригінальністю замовити кругле чи нестандартної форми ліжко, будьте готові до подальших оригінальних рішень.

6. З узголів’ям або лаконічне, з ніжками чи без. Якщо ліжко стоятиме не біля стіни, узголів’я дуже корисний елемент.

7. Основа ліжка теж має значення. Найпопулярніше сьогодні рішення ламелі. Тут діє простий принцип: що їх більше, то надійніша модель.

До речі, існує золоте правило вибору найкомфортнішого за розміром спального місця для двох. Звучить воно так: беріть найбільше ліжко, яке може гармонійно вміститися в кімнаті.

Меблювання спальні: математика з багатьма невідомими

Найважливіше не перевантажувати простір меблями. Складіть перелік тих, що потрібні. Скористайтеся програмою в інтернеті чи старим перевіреним способом плануванням на папері.

Кольорові фантазії

Важливий етап у планування затишної спальні для двох вибір кольорів.

Якщо є сумніви, краще прислухатися до порад дизайнерів та психологів:

1. Перше і найважливіше правило: що менша кімната то світліші кольори.

2. Універсальний вибір теплий сірий, бежевий, кремовий відтінки.

3. Спірний варіант білосніжний колір. Якщо одні є справжніми фанатами такого вибору, то інших спальня в білому пригнічує.

4. Відмовтеся від надто жіночих відтінків у спальні для двох.

5. Фантазуйте з кольорами у деталях, які з часом можна замінити.

У каталозі на сайті “Світ матраців” представлений весь асортимент, будь-яку позицію можна легко замовити онлайн, попередньо проконсультувавшись із менеджером.

Лікарі радять міняти матраци кожні 7-10 років. Зношений матрац може призвести до порушень сну і не лише.

Gazeta.ua розповіда про ознаки, що настав час замінити матрац.