Спеціальний посланник Папи Римського щодо України похвалив главу МЗС РФ Лаврова

Головна Сторінка » Спеціальний посланник Папи Римського щодо України похвалив главу МЗС РФ Лаврова

Посланник Папи Римського Франциска по Україні Маттео Дзуппі цього тижня відправився до Китаю в межах “мирної місії”.

Після повернення він заявив журналістам, що всі сторони “повинні рухатися в одному напрямку, тобто знайти ключ до справедливого та безпечного миру”. Про це пише Vatican News,

Він також відзначив зусилля голови МЗС країни-агресора Сергія Лаврова, який погодився вести діалог і зустрічатися з ним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Папа Римський займає проросійську позицію ‒ Подоляк

Кардинал заявив, що це “важливо, оскільки мир досягається шляхом діалогу та пошуку можливих і необхідних шляхів”, і додав, що це “безперечно позитивний розвиток подій і узгоджується з баченням Папи Франциска”.

“М’яч не тільки на полі України. Всі повинні грати. Україна вже підключилася і представила свої пропозиції. Насправді кожен повинен брати участь у прагненні до миру”, сказав Дзуппі.

Наприкінці червня спеціального посланника Папи Франциска по Україні Маттер Дзуппі відвідав Росію. Кардинал двічі зустрічався з радником Кремля з питань зовнішньої політики Юрієм Ушаковим.

Крім цього, він також зустрівся з уповноваженою президента Росії з прав дитини Марією Львовою-Бєловою, щодо якої суд в Гаазі видав ордер на арешт у зв’язку з її причетністю до депортації неповнолітніх з України під час повномасштабної війни. Метою було обговорення питань щодо українських дітей у Росії.

Також була зустріч Патріархом Російської православної церкви Кирилом. Після поїздки до Москви Дзуппі заявив, що мирного плану для України не існує.