fbpx

“Спіймала себе на страху постаріти років у 18” – Могилевська в рушниках обміркувала вікові зміни

Головна Сторінка » “Спіймала себе на страху постаріти років у 18” – Могилевська в рушниках обміркувала вікові зміни

Артистка 46-річна Наталія Могилевська поділилася з користувачами мережі думками про старіння. Вона розповіла про сприйняття вікових змін і пластичні операції на обличчі.

Співачка зізналася, що має страх постаріти, в Instagram. Для допису зірка обрала фото, на якому позувала лише в рушниках.

“Не доводьте себе до стану, коли продаєте квартиру заради того, щоб змінити обличчя. Пам’ятаю, як уперше спіймала себе на страху постаріти років у 18. І відтоді спостерігаю, як по-різному навколо мене реагують на дорослішання. Деякі подруги довели цей страх до панічного стану й готовності продати квартиру за можливість утратити обличчя”, – написала вона.

Та Могилевська впевнена, що треба шукати секрет в іншому.

“У тім, чому деякі літні люди мають щасливе обличчя та почуваються гармонійно, а дехто, не змирившись зі старістю, мають злобний і буркотливий характер”, – зауважила виконавиця.

Улюбленим правилом зірки є те, що “щаслива жінка некрасивою не буває”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У спідньому: солістка Kazka вразила фігурою і поділилася, як слідкує за раціоном

“Отже, продаємо квартиру та їдемо в Індію на пошуки щастя. І до біса цю операцію”, – додала Могилевська.

Співачка Наталія Могилевська не лише дотримується інтервального голодування, а й стала вегетаріанкою. На сніданок Могилевська їсть чіа з ягодами й гречаним молоком, обідає рагу й салатом або вегетаріанським борщом із грибами. На вечерю вживає салат із бобовими й горіхами.