fbpx

Спільний перегляд порно та секс утрьох: про що питають сексологиню сімейні пари

Головна Сторінка » Спільний перегляд порно та секс утрьох: про що питають сексологиню сімейні пари

Психологиня й сексологиня Наталя Єжова розповіла, про що її найчастіше запитують сімейні пари. Вона відповіла на п’ять найпоширеніших питань про інтим у шлюбі.

Ведуча реаліті “Екси” на “Новому каналі” поділилася, що часто питають про секс утрьох.

“Норма сексуальних стосунків коли обидва хочуть цього експерименту. Якщо партнер або партнерка хоче сексу втрьох, важливо дотримуватися правил. Перше згода обох партнерів. Потрібна справжня внутрішня готовність, а не позитивна відповідь через страх, що вас кинуть. Друге табу на секс із друзями, родичами та знайомими. Третє це має бути одноразова зустріч. Раз побачили цю людину і більше ніколи з нею не зустрічаєтесь. Тоді у ваших стосунках не виникнуть ревнощі, недовіра та негативні емоції”, – зазначила Єжова.

Головним правилом, як підбити партнера на експерименти в ліжку, є “статева конституція”.

“Тут ми визначаємо, скільки разів на тиждень партнеру потрібно займатися сексом, і як він хоче ним займатися ніжно чи грубо. Якщо ваші критерії збігаються, то це вже заявка на успіх”, – пояснила вона.

Психологиня назвала “за” і “проти” секс-іграшок для партнерів.

“За” різноманітність і нові емоції. “Проти” ревнощі та звикання. Партнер може приревнувати до іграшки й подумати, що це заміна йому. Також ви можете звикнути отримувати оргазм лише з іграшками”, – сказала Єжова.

Вона поділилася думкою щодо спільного перегляду еротики чи порно перед сексом.

“За” нові ідеї та збудження. “Проти” суперництво з героєм протилежної статі й ревнощі до нього. І сам сценарій порно може не сподобатися одному з партнерів хтось буде збуджуватися, а хтось ні”, – пояснила психологиня.

Також дала поради, як повернути секс після народження дитини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Не вміють домовлятися і піклуватися: хто залишив реаліті про стосунки

“Найважливіше знаходити час для побачень наодинці. Зв’язок мати-дитина дуже сильний, але важливо не забувати про чоловіка. Часто чоловіки приходять на консультацію і кажуть, що дружина їх кинула і не звертає на них уваги. Тож неодмінно просіть няню чи бабусю посидіти з дитиною і влаштовуйте романтику вдвох”, – сказала сексологиня.

Психологиня і сексологиня Наталя Єжова поділилася, як зробити так, щоб побут не зіпсував стосунки в парі. Розподіляти обов’язки так, що чоловік відповідає за гроші, а жінка є домогосподаркою – стереотипно й несучасно.